Opis gry GunZ 2: The Second Duel

0
248
Rate this post

W kontynuacji gry GunZ: The Duel ponownie chwytasz za broń i toczysz ostre pojedynki na polach bitwy PvP. W misjach kooperatywnych natomiast musisz liczyć na wsparcie innych graczy.

 

Strzelanka GunZ: The Duel została wydana w roku 2004. Nadszedł już więc najwyższy czas na godną kontynuację, która została oprawiona w nową zaktualizowaną szatę graficzną i nowoczesny gameplay. Jako gracz odnajdujesz się w alternatywnym scenariuszu zimnej wojny, gdzie jesteś świadkiem ogromnego wyścigu zbrojeń między dwoma potężnymi frakcjami Axium Empire i Republic of Travia. Cały ten konflikt jest żywiony uzależnieniem od cennego surowca Optimite. Nic więc dziwnego że żadna ze stron nie jest gotowa ustąpić przeciwnikowi centymetra ziemi.

Co wprawdzie brzmi jak gra strategiczna jest scenariuszem, na tle którego rozgrywa się ta pełna akcji strzelanka z perspektywy third person. Najważniejszą bronią każdej frakcji są bowiem najemnicy. Stają się oni zarówno najgroźniejszą bronią za pomocą zastrzyku Optimite. Cenny surowiec obdarza najemników nadludzką siłą, co pozwala im na imponujące akrobatyczne manewry i jednocześnie robi z nich efektywne maszyny wojny.

Gra do pobrania oferuje tobie różne klasy bohaterów, z których każda gra się indywidualnie i wymaga od ciebie zróżnicowanego taktycznego podejścia w zależności od danej misji. Jako Shield Trooper na przykład nie należysz wprawdzie do najszybszych najemników tego świata ale jednak możesz się pochwalić pancerną obroną, która skutecznie będzie ciebie bronić w potyczkach i której pozazdrości tobie nie jeden gracz. Jako Silent Avenger operujesz pod radarem, znaczy że skradasz się do przeciwników i dyskretnie pozbywasz się owych bez hałasu. Gunslinger swoją drogą, jak już sugeruje sama nazwa tej klasy, chce być słyszany i nie przykłada większej wagi do dyskrecji. Każdy problem rozwiązuje namiętnie za pomocą swojej broni palnej.

Gra GunZ: The Second Duel pracuje za pomocą RealSpace 3.0 Engine. Cała zabawa jest free-2-play. Jednak zanim ruszysz na arenę musisz pobrać clienta do gry.