Opis gry Offensive Combat

0
159
Rate this post

Strzelające banany? Dlaczegóż by nie, skoro w tej grze online i tak już szarżują inne dziwactwa. Wiadomo wszakże, że podstawą przeżycia w walce jest dobry kamuflaż i spora porcja śrutu.

 

Nawet za cenę stania się pośmiewiskiem, kiedy to pod pojęciem kamuflażu rozumiany jest kostium banana, a za broń ma posłużyć gumowy kurczak. Gra Offensive Combat, jak sama nazwa wskazuje, zmusza strzelających w niej żołnierzy do widowiskowego upokorzenia pokonanego przeciwnika.

Pierwszoosobowy shooter Offensive Combat, w którym nie będziesz miał okazji samodzielnego szarżowania po wirtualnym świecie, bowiem twórcy gry skoncentrowali się głównie na wieloosobowych rozgrywkach. Dlatego też możesz się spodziewać ultra szybkiej akcji, kul świszczących nad głowami oraz mnóstwa eksplozji.

Całość grywalna jest w oknie przeglądarki. Graficznie gra online Offensive Combat bazuje na silniku Unity, na wrażenia optyczne z pewnością nie będzie można narzekać.

Gra Free-2-Play Offensive Combat utrzymana w komiksowym stylu oferuje liczne mapy, na których ganiać za sobą będą pseudo żołnierze, przebrani w najróżniejsze kostiumy. Byleby rozproszyć i zmylić przeciwnika, a następnie potraktować go śrutem, tak jak to robi kameleon w hawajskiej koszuli. W tym celu posłużą ci różnorodne rodzaje broni.

Za odpowiednią dawkę adrenaliny i atrakcji odpowiadają różne modusy w grze Offensive Combat. Dzięki temu będziesz mógł zmierzyć swe sokole oko oraz odporność na upokarzające przegrane w starciu z graczami z całego świata. Wszystko byleby tylko pokonać przeciwnika w pełnej akcji strzelance, a w grze Offensive Combat wszystkie chwyty są dozwolone.