Opis gry FutbolCup

0
229
Rate this post

Ileż to razy oglądając mecz, krzyczysz: 'Nieee, nie tak! Inaczej! Gdzie biegniesz?’ Teraz masz możliwość pokazać, co wiesz o futbolu. Poprowadź własną drużynę piłkarską w drodze po zwycięstwo!

 

Że polska piłka nożna kuleje, to wiemy wszyscy. Dzięki przeglądarkowej grze Futbolcup Online masz możliwość, wprawdzie wirtualną, ale zawsze, wytrenowania własnej drużyny piłkarskiej na miarę ligi światowej.

Najpierw wybierasz miasto dla swojego klubu. Później nazwę i barwy a także skład twojej drużyny. W trakcie gry trenujesz swoich podwładnych w zakresie podań, agresywności, podań piłką, strzałów głową i prędkości łapania piłki. Jako menedżer drużyny piłkarskiej masz mnóstwo codziennych obowiązków. Obok treningów i szkoleń dla zawodników, wyszukujesz również nowych graczy, których pozyskujesz w drodze transferu. Gra browserowa FutbolCup umożliwia ci w tym celu zatrudnienie Szperacza, który wyszuka zawodników zgodnie z podanymi kryteriami.

Aby utrzymać swój zespół na fali popularności, w grze przeglądarkowej FutbolCup masz do dyspozycji własne biuro prasowe, gdzie czekają na ciebie wywiady, możliwości reklamy w prasie, radiu i telewizji. Musisz wyszukiwać także sponsorów i dotacji, bo przecież finanse, którymi dysponujesz nie zawsze spełniają oczekiwania. Dobrą kondycję twoim graczom zapewnią nie tylko zdobywane gole ale także osobisty masażysta i szef kuchni. Zarządzasz również majątkiem klubu, jego siedzibą i stadionami. Możesz także redagować własną gazetę klubową. Nie zapomnij o przyjacielskich stosunkach z sąsiednimi klubami, wszakże rywalami jesteście tylko na boisku, a w tej branży warto mieć zaufanych przyjaciół.

Warto więc już teraz wejść do gry i spróbować swoich sił jako menadżer drużyny piłkarskiej. Kto wie. Może właśnie twoja drużyna dotrze na sam szczyt futbolowych marzeń?