Opis gry Fifa World

0
173
Rate this post

Seria gier Fifa jest znana każdemu fanowi piłki nożnej, teraz nadeszła chwila aby zagrać online i w dodatku całkiem za darmo…

 

Fifa World jest darmową odsłoną popularnej serii gier komputerowych. Twoim polem bitwy są areny sportowe wokół całego świata. Podobnie jak w wersji pudełkowej, prowadzisz swoją drużynę piłkarską na żywo przez międzynarodowe zawody ligowe oraz pucharowe.

Ty jesteś autorytetem całego klubu i to właśnie ty kierujesz jego losami. Twoje główne zadanie polega oczywiście na poprowadzeniu twojej drużyny do zwycięstwa! Niemniej przyda się tobie również szczypka biznesmena, budując własną drużynę. Zatrudnij nowych, obiecujących graczy. Będziesz mógł wybierać piłkarzy ze wszystkich dostępnych klubów naszego świata – oczywiście o ile kasa będzie się zgadzać. Niepotrzebnych natomiast zawodników możesz sprzedać innym klubom lub wymienić na nowe, obiecujące talenty. Mecze będą rozgrywane podobnie, jak już w wersjach poprzednich – z różnicą, że po raz kolejny dopracowano trójwymiarową grafikę, aby stworzyć realistyczną atmosferę stadionową. W Fifa World możesz liczyć na dobrą dawkę akcji oraz pasji. Czasy suchych cyfr i nudnych tabeli należą do przyszłości.

Pomimo kilku kontynentalnych różnic, piłka nożna jest najpopularniejszą na świecie dyscypliną sportową – podziel się twoimi osiągnięciami z całym światem poprzez oficjalną stronę gry. Nie ważne, czy mecze przeciwko nieznanym tobie graczom, czy przeciwko bliskim tobie przyjaciołom – wyniki godnych podziwu rozgrywek będziesz mógł umieścić dobrze widocznie dla wszystkich zainteresowanych.

Gra Fifa World jest bezpłatna. Aby zakosztować świat dynamicznej, ambitnej pod względem zarówno technicznym jak i taktycznym rozgrywki sportowej, wystarczy pobrać clienta gry, który zajmie się całą resztą.