Opis gry Clone Wars Adventures

0
187
Rate this post

Wojny klanowe znane z kinowych ekranów serii Gwiezdnych Wojen już teraz czekają, byś doświadczył ich na własnej skórze. Wciel się w postać Rycerza Jedi i wraz z innymi bohaterami stań do walki.

 

Animowana seria telewizyjna Star Wars: The Clone Wars doczekała się przeniesienia do wirtualnego świata gry online. Gra Clone Wars Adventures oferuje ci przeniesienie się do świata znanej kosmicznej sagi Gwiezdnych Wojen i wcielenie się w Rycerza Jedi. Dostaniesz więc do ręki własny świetlny miecz i poddasz próbie swe wojownicze umiejętności, udowadniając, że zasługujesz na miano członka Zakonu.

Na każdym kroku darmowej gry Clone Wars Adventures spotkasz znane z kinowych ekranów postaci, które wspólnie budują fabułę gry. Czy to Obi-Wan Kenobi czy też Ahsoka Tano, znajome twarze przeplatają się z niebezpiecznymi przeciwnikami. Wybraną przez siebie postać możesz dowolnie personalizować, a w trakcie szkolenia do rangi Rycerza Jedi będziesz mógł oczywiście rozwijać zdolności twojego bohatera. Następnie udajesz się na pole walki, na którym musisz bronić Republiki przed najazdem hord wroga.

Trójwymiarowa animacja gry Clone Wars Adventures odpowiada fabule animowanej serii telewizyjnej Star Wars: The Clone Wars. Gra umożliwia ci pełne wartkiej akcji rozgrywki z graczami z całego świata. Obok wyposażenia w postaci świetlnego miecza, gra oferuje ci również liczne zadania i misje, które przyjdzie ci wypełnić w pojedynkę lub w grupach z innymi graczami.

Możesz jednak zawsze powrócić do wirtualnego domostwa, by we własnoręcznie urządzonych czterech ścianach odpocząć po trudach galaktycznych bitew. Jeśli znudzi ci się wymachiwanie świetlnym mieczem, możesz również oddać się jednej z wielu mini gier lub też zagrać w gry karciane, dostępne w grze MMO Clone Wars Adventures.