Opis gry EverQuest Next

0
265
Rate this post

Sony Online Entertainment zaprasza na następną fantastyczną przygodę w średniowiecznym świecie Norrath. Liczne skarby, owiane legendami czekają na was, ale uwaga – gdzieniegdzie czyha też jakiś groźny stwór.

 

Od ponad dziesięciu lat tytuł Everquest brzmi jak cudna muzyka w uszach zapalonym graczy roleplejów. Wraz z pierwszą częścią serii Everquest powstał gatunek trójwymiarowych MMORPG. Do dnia dzisiejszego na dobę pląsa kilka tysięcy graczy po serwerach, którzy oczyszczają podziemia za pomocą miotły i miecza. Ile już potężnych bossów poległo nie da się już zredagować. Z czasem zostały już wydane liczne dodatki, które sprawiają że Everquest jest jednym z obszernych MMO-sów, które w ogóle można pobrać.

Tytułem EverQuest Next zostaje rozpoczęty nowy rozdział historii. Darmowy tytuł do pobrania uprowadzi ciebie w paralelny świat znany tobie z Everquest i Everquest 2. Stąd kilka miejscowości i kilka stworów będzie wam się już kojarzyć. Niemniej napotkacie na mnóstwo nowych i zarówno niebezpiecznych stworów jak i świeżutkie regiony do eksplorowania. Jako gracz korzystasz z ogromnej swobody, dlatego Everquest Next jest już nazywany tytułem rodu sandbox. EverQuest Next gameplayem orientuje się pierwszą częścią serii. Są więc na przykład rajdy, które nie mają żadnych ograniczeń co do liczby uczestników, w przeciwieństwie do wielu innych gier typu MMORPG, gdzie takie ograniczenie stało się już standardem. Wizualnie gra również chce się wyróżnić z tłumu gier MMORPG za pomocą szczególnie realistycznej grafiką i prezentacji postaci.

EverQuest Next już teraz zapowiada, że będzie największym sandboxowym MMO, które kiedykolwiek zostało wydane. Co oznacza że czeka na ciebie mnóstwo prestiżowych artefaktów i jeszcze więcej stworów, z którymi możesz zmierzyć siły i przyłożyć porządnie mieczem.