Opis gry MU Rebirth

0
212
Rate this post

Czeka na ciebie ogromny świat fantasy godny intensywnej eksploracji. W pełni trójwymiarowym otoczeniu czeka na ciebie nie jedno wyzwanie i niebezpieczeństwo…

 

MU Rebirth jest nową edycją opublikowanego przez Webzen już w roku 2003 MMORPG MU Online. W centrum uwagi kompletnie odnowionej i doszlifowanej wersji gry znajdują się tym razem pełne akcji pojedynki PvP. Możesz spodziewać się jednak trochę więcej od tego darmowego MMORPG niż same rozróby z innymi graczami. Twojego bohatera oczekuje mnóstwo różnych profesji, z których każda udostępnia mu unikalne umiejętności. Oczywiście nie zaczynasz gry zuchem wielo-talentowym. Gra polega na tym aby dopasować swojego bohatera do swojego stylu gry i indywidualizować tylko te umiejętności do których przykładasz wagę w ramach awansowania na kolejne poziomy.

W fantastycznym świecie MU Rebirth czekają na ciebie liczne wyzywające zadania. Za każdą zakończoną sukcesem misję zostajesz hojnie wynagrodzony, więc opłaca się starać. Główną uwagę powinieneś jednak poświęcić swoim umiejętnościom bojowym – zwłaszcza, że MU Rebirth przykłada wielką wagę do bitew między graczami. Jeżeli wyruszysz na pole bitwy źle wyposażony i źle wytrenowany, to twoje szansy wyglądają dosyć marnie i prędzej będziesz oglądać rzodkiewki od dołu.

W poszukiwaniu dalszych przygód i kolejnych punktów doświadczenia podróżujesz nawet do najbardziej odległych zakątków świata MU Rebirth. Wszędzie napotkasz na różnych przeciwników, jeden niebezpieczniejszy od drugiego. Za pomocą zaklęć, dopasowanych umiejętności i odpowiedniego wyposażenia pokonasz każdego wrogiego potwora. Z czasem zgromadzą się też liczne specjalne przedmioty w kieszeniach, za pomocą których zmodyfikujesz statsy bohatera i dodatkowo wyrównasz ewentualne słabości. W niebezpiecznym świecie MU Rebirth bowiem nie stać cię na słabości.