Opis gry Littlest Pet Shop

0
224
Rate this post

Co może być przyjemniejszego od zostania opiekunem stadka słodkich zwierzaków? Psy, koty, misie i wiele innych czworonogów tylko czeka, aż się o nie zatroszczysz. Dzięki towarzystwu psotnych, wirtualnych zwierzątek czeka cię dużo dobrej zabawy.

 

Najmniejszy sklep ze zwierzątkami to taki, który bez problemu może zmieścić się na ekranie smartfona lub tabletu. Dzięki kolorowej grze free-to-play Littlest Pet Shop, niezależnie od tego gdzie postanowisz się udać – w kieszeni, plecaku czy torbie zawsze możesz mieć gotowe do zabawy stadko wirtualnych przyjaciół. Sympatyczne futrzaki do świata rozrywki na urządzenia mobilne sprowadził zespół Gameloft. Wydawcę możecie kojarzyć na przykład dzięki poświęconej Minionkom, zręcznościowej grze Despicable Me: Minion Rush. Fabuła gry rozpoczyna się w momencie, kiedy dołączasz do Blythe i gromadki jej znajomych i postanawiasz pomóc im w akcji przygarnięcia i zatroszczenia się o słodkie, szukające opiekunów zwierzaki. Każde ze stworzonek potrzebuje oczywiście mnóstwa miłości i to właśnie twoją rolą będzie okazywanie im czułości i zainteresowania. Twoimi nowymi przyjaciółmi chętnie zostaną przeróżnej maści pieski, kotki, a nawet… niedźwiedzie. W Littlest Pet Shop masz łącznie do odblokowania aż 150 zwierzątek.

Jak pewnie się domyślasz, w towarzystwie kreskówkowego zwierzyńca nie sposób się nudzić. W ramach codziennej opieki nad futrzastymi milusińskimi, będziesz musiał zadbać o zapełnienie ich brzuszków zdrowym jedzeniem, higienę i porcję rozrywki. Kiedy zwierzątko jest już porządnie wypucowane i wyszorowane, kiedy zjadło grzecznie i z apetytem swój posiłek – czas na zabawę. Dobrym sposobem na spędzenie miłych chwil z podopiecznymi jest wspólny udział w dostępnych w Littlest Pet Shop mini grach. Zastanawiasz się jaki będzie następny krok? Otóż w miarę postępów w grze może być jeszcze weselej, bo będziesz mógł budować nowe domki oraz place zabawy i zapraszać do swojego stadka coraz więcej zwierzaków!

Żeby rozpocząć przygodę z wesołymi zwierzątkami, wystarczy pobrać grę za darmo na urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS.