Opis gry Travians

0
208
Rate this post

Wybuduj swoją własną chatkę i znajdź twój zawód. Czeka na ciebie mnóstwo zadań i zagadek, które musisz wypełnić jak najlepiej. Odkryj starodawny świat następcy gry Travian…

 

Już na początku gry Travians zostaniesz skonfrontowany z dziwną, niezwykłą sytuacją: Twój wujek wysłał ci wiadomość, dzięki której zmieni się całe twoje życie. Od razu rozpoczynasz twoją krótką podróż po niektórych zakątkach gry Travians i trafiasz do małej, starodawnej wioski. Teraz poznasz tajemniczą historię rodziny.

Wraz ze swoim bohaterem obejmujesz spadek. Dostaniesz oprócz małego domku jeszcze świnię twojego wujka. Niedługo po tym dowiesz się jeszcze o odwiecznej klątwie, która ciąży nad twoją rodziną. Więc musisz odkryć świat gry Travians i wyjawić zamierzchłą tajemnicę twojej rodziny. W grze RPG Travians tylko ty jesteś odpowiedzialny za twojego bohatera. Wraz z nim przeżyjesz interesującą przygodę.

Zdobywając różne surowce zapewniasz twojemu bohaterowi dobrobyt. W trakcie gry Travians musisz znaleźć odpowiednią pracę dla siebie oraz rozwinąć ważne umiejętności. Twój dom umeblujesz według własnego gustu, masz na to do dyspozycji różne kolekcje mebli.

Poza tym możesz zagrać w tawernie w różne śmieszne mini-gry. Natomiast na rynku handlujesz z innymi graczami, a na arenie udowadniasz swoje umiejętności bitewne i pokazujesz twoim wrogom, co potrafisz. Handel z innymi bohaterami, współpraca z gildią oraz kontakt z twoimi przyjaciółmi są w grze przeglądarkowej Travians najważniejsze.