Opis gry MagicDuel

0
280
Rate this post

Ta gra na przeglądarkę porywa cię w magiczny świat pełen przygód i walk. W tej grze fantasy odkrywasz krainy, spotykasz nadzwyczajne istoty i udowadniasz twoje umiejętności bitewne…

 

MagicDuel jest grą fantasy na przeglądarkę, która posiada długa historię – I ty masz wpływ na zakończenie tej historii. RPG MagicDuel rozpoczynasz wyborem twojego bohatera. W trakcie gry zbierasz doświadczenie i rozwijasz zdolności twojego śmiałka.

Twoim celem w tej grze na przeglądarkę jest odkrycie licznych królestw. Podczas twojej podróży trafiasz na różne istoty, zbierasz mnóstwo przedmiotów i różnych rodzajów broni. W grze MagicDuel używasz magii i pokonujesz twoich wrogów za pomocą różnych czarów.

W grze MagicDuel każdy czar ma swoje właściwości. Masz do dyspozycji między innymi czar niewidzialności, ale możesz też sięgnąć na przykład po czar ognia.

Ważnym elementem w grze MagicDuel jest opanowanie zasad magii. Gracze muszą opanować magiczne moce, które mają wpływ na cechy i zachowanie ich bohaterów. Musisz między innymi jak najlepiej opanować wiedzę o ciemności, o świetle, o wyobraźni, o czasie oraz o wszystkich tych elementach. W grze MagicDuel czeka na ciebie mnóstwo magicznych nowości. Już niedługo zrozumiesz nawet prawdziwe znaczenie magii.

Możesz również w grze MagicDuel współpracować z innymi graczami, tak więc stwórz własny potężny sojusz lub dołącz do jednego z sojuszy. Podczas walk musisz udowodnić twoje umiejętności bitewne.