Opis gry Elarien

0
241
Rate this post

W bajkowym świecie fantasy pełnym magicznych istot zamieszkujesz baśniową wyspę. Twoim celem jest awansowanie do rangi przywódcy fantastycznej społeczności.

 

W strategicznej grze Elarien zamieszkujesz baśniową wyspę pełną innych magicznych istot. Jedną z nich jest latający osioł. W grze budujesz własne prywatne imperium, które będziesz musiał obronić przed plądrującymi grabieżcami. Rozwój twojego imperium zależy wyłącznie od twojej fantazji, a dla wyobraźni nie ma w Elarien ograniczeń.

W MMOG Elarien będziesz mógł się również potrudzić w handlu cennymi surowcami. Wraz z innymi graczami zbudujesz więc na wyspie zakłady produkcyjne, dzięki którym szybko podskoczysz w hierarchii gry. Jednak każdy poszukujący przygód gracz znajdzie w Elarien również okazję do epickich potyczek w pasjonujących pojedynkach z innymi graczami. Na wyspie trwa bowiem nieustanna walka o dominiację i pierwszeństwo.

Mieszkańcy wyspy decydują bowiem, kto zostanie ich przywódcą. Tylko przywódca będzie miał możliwość wznoszenia niektórych cennych budynków oraz będzie miał dostęp do innych przywilejów, dzięki którym będą profitowali wszyscy mieszkańcy wyspy. Ponadto w Elarien będziesz również potrzebował silnego sojuszu z innymi graczami, a także dobrze rozbudowanego oddziału militarnego.

W fantastycznym świecie gry browserowej Elarien będziesz miał niejednokrotnie możliwość dowiedzenia swojego kunsztu strategicznego oraz militarnego. Będziesz bowiem musiał nie tylko dbać o rozwój wyspy, ale także nie raz zmierzysz się z innymi graczami w pełnym akcji pojedynkach.