Opis gry Parsec

0
189
5/5 - (1 vote)

We wszechświecie gry strategicznej brakuje planet nadających się do zamieszkania. Zapewnij sobie kontrolę nad stacjami kosmicznymi, walcz w emocjonujących bitwach i knuj sprytne plany…

 

Gra strategiczna Parsec porwie cię w przyszłość, ponieważ jej akcja rozgrywa się w 8532 roku. Zażarta wojna międzygalaktyczna już dawno minęła. Wszędzie panuje anarchia, brakuje policji i rządu. Już nikt nie dba o bezpieczeństwo.

Nie spuszczaj z oczu wrogich graczy i pamiętaj, że najbardziej bezpieczny jesteś tylko we własnym statku kosmicznym. Na planetach gry Parsec widzisz jedynie stacje kosmiczne, o które musisz dbać, ponieważ nowych już nie możesz wybudować. Tylko te stacje kosmiczne przynoszą ci pieniądze i o nie toczą się zaciekłe walki.

Jako odludek masz raczej kiepskie szanse na wygraną. Dołącz do potężnego sojuszu i przy odrobinie szczęścia będziesz coraz mocniejszy i bogatszy. Każdy sojusz w grze strategicznej Parsec walczy o kontrolę nad tymi cennymi stacjami kosmicznymi.

Wrodzy piraci chcą ukraść twoje surowce oraz zniszczyć twoje stacje. Spraw, aby nikt z nich nie osiągnął swojego celu. Nawet, kiedy przyszłość jest niepewna, musisz walczyć nieustraszenie o twoją własność. Dzięki sprytnej strategii i przy odrobinie odwagi masz szansę zdobyć władzę i dobrobyt.

Pamiętaj, że we wszechświecie gry Parsec panuje nieubłagana wojna o te cenne stacje kosmiczne, dlatego nie spuszczaj ich z oka. W strategicznej grze przeglądarkowej Parsec musisz być o każdej porze przygotowany na odparcie wrogich ataków.

Źródło: https://www.rolki.edu.pl/zima/jak-przechowywac-narty-i-sprzet-narciarski-poza-sezonem/