Opis gry Counter-Strike Nexon: Zombies

0
245
Rate this post

Zmierz się z hordami umarlaków w najnowszym wcieleniu Counter-Strike Nexon: Zombies. To oparta na kultowym shooterze od Valve gra pozwoli ci wśliznąć w świat pełen zombi i emocjonujących potyczek między nimi i graczami.

 

Nie ma chyba fana gier komputerowych, który nie słyszałby o Counter-Strike. Początkowo stworzony jako modyfikacja do Half-Life z czasem stała się samodzielną produkcją. W oryginale mogłeś wcielić się albo w członka jednostki antyterrorystycznej, albo zbira z organizacji przestępczej i rozgrywać zacięte taktyczne potyczki strzelając do swoich wrogów z widoku pierwszej osoby. Nexon Europe (Combat Arms, Lost Saga, Vindictus) postanowił wziąć się za ten tytuł tworząc z niego darmową strzelankę totalnie opanowaną przez zombi. Taktyczny shooter od Valve został teraz przeprojektowany, zyskując hordy zombi i innych żądnych krwi kreatur, a także nowe tryby gry i bronie.

Łap więc za swoją spluwę i stań naprzeciw umarlaków rządnych smaku ludzkiego ciała i walcz o swoje życie. Ale uważaj, zombie które tu spotkasz nie będą już tak ospałe i powolne jak je znasz z innych tego typu historii. Tym razem będziesz musiał wziąć pod uwagę to, że potrafią błyskawicznie się poruszać, są bardzo agresywne i naprawdę głodne.

Przygotuj się więc dobrze na polowanie (pytanie tylko kto tu na kogo będzie polował). Do wyboru będziesz miał wiele nowych broni i wyposażenia świetnie nadającego się do walki ze zgniłym przeciwnikiem. Oprócz nowych trybów gry, będziesz mógł także cieszyć się klasyczną rozgrywką znaną z Counter-Strike, taką jak ratowanie zakładników i rozbrajanie bomby. Nieważne jak trudne będzie zadanie, dzięki odpowiedniej współpracy z pozostałymi członkami twojej grupy, z pewnością uda ci się osiągnąć zwycięstwo.

Wydawca gry postarał się aby Counter-Strike Nexon: Zombies był atrakcyjny dla starych wyjadaczy i kompletnie nowych fanów CS’a. Jedni i drudzy znajdą w nim wszystko to, czego powinni się spodziewać po dobrej strzelance, a dodatkowo będą mieli możliwość skopania tyłkom bandzie zombiaków. Counter-Strike Nexon: Zombies dostępny jest jako tytul free-to-play na platformie Steam.