Opis gry Rising Generals

0
176
Rate this post

Rising Generals to strategia MMO umieszczona we współczesnych czasach, która nastawiona jest na błyskawiczne bitwy PvP i prawdziwą międzyplatformową rozgrywkę.

 

Rising Generals przyniesie ci pełną akcji i dobrze zrównoważoną rozgrywkę, z szybkością dotąd niespotykaną w innych strategiach online. W tej strategii na urządzenia mobilne wcielasz się w rolę dowódcy bazy wojskowej, którą musisz natychmiast rozbudować i obsadzić wojskami aby bronić jej przed atakami wrogich sąsiadów. Do wyboru masz wiele rodzajów broni, w tym czołgi, artylerię, pojazdy opancerzone, samoloty i helikoptery. Da ci to szanse na zbudowanie armii, dostosowanej do twojego stylu gry. A możliwość prowadzenia ponad 20 jednostek jednocześnie, zapewni dużą swobodę operacyjną. Wraz z rozwojem bazy otrzymasz dostęp do nowych oddziałów, oficerów, a nawet szpiegów. Nowo odkryte technologie odblokują przydatne bonusy i zdolności, dając ci przewagę nad wrogami. Każdy ze światów gry jest w stanie pomieścić do 40 tysięcy użytkowników. W każdym z nich będziesz miał możliwość tworzenia własnych sojuszy z innymi graczami, zwanych Grupami Bojowymi, które pomogą ci osiągnięciu zwycięstwa. Przynależność do Grupy Bojowej zapewni ci takie korzyści jak możliwość wymiany informacji wywiadowczych, czy wsparcie sojuszniczych jednostek.

Oprawa graficzna gry, dzięki wykorzystaniu technologii Adobe Air, będzie wyglądała tak samo dobrze, niezależnie czy od tego, czy uruchomisz ją na smartfonie, tablecie czy w zwykłej przeglądarce internetowej. Możliwość płynnego przybliżania widoku, animacje i efekty 3D generowane w czasie rzeczywistym, przyniosą ci niezapomniane wrażenia podczas każdej kolejnej bitwy.

W tworzenie gry zamieszany był Bruce Shelley znany ze swojego wkładu w kultowe strategie pokroju Civilization i Age of Empires. Natomiast wydawcą jest InnoGames odpowiadający za takie gry jak Plemiona, Forge of Empires i Grepolis. Gra dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem iOS, Android i na przeglądarki internetowe.