Opis gry Kiez King

0
218
Rate this post

Słyszałeś już kiedyś o hamburskim St. Pauli? To nie tylko klub piłkarski, ale także znana ulica w Hamburgu, gdzie kwitnie niekoniecznie legalny biznes wszelkiej maści. Chcesz stać się jego królem?

 

Gangsterska symulacja Kiez King oddaje w twoje przedsiębiorcze ręce niewielką część miasta. Wtedy zabawa dopiero się rozpoczyna, bowiem przy odrobinie szczęścia i sprytu, a także dobrej strategii będziesz mógł pomnożyć swój początkowo skromny kapitał i rozwinąć dzielnicę do swojego własnego królestwa.

We wszytskich należących do ciebie budynkach możesz otworzyć biznes, a później rozwijać je i zwiększać w ten sposób produkcję i tym samym twoje zyski. Możesz handlować czym tylko zapragniesz. Jeśli będziesz wystarczająco obrotny zbijesz fortunę na chociażby sprzedawaniu frytek.
Musisz także zadbać o swój prestiż, a więc nie ustawaj w poszukiwaniu nowych dzielnic, które mógłbyś dołączyć do swego małęgo królestwa, a także staraj się wyglądać, jak na prawdziwego bossa przystało. Eleganckie auta, okulary słoneczne od Gucci a garnitury idealnie skrojone rodem z Jamesa Bodna – to twoje atrybuty.

W grze przeglądarkowej Kiez King możesz również zakupić broń, aby czuć się jeszcze pewniej w swojej dzielnicy. Konkurencja w twojej branży jest przecież ogromna, nikt nie przebiera w środkach a czasem ucieka się do nielegalnych i nawet zbodniczych podstępów. Musisz być więc przygotowany na wszystko i zawsze mieć przy sobie broń. Poza tym twoją najlepszą obroną jest szacunek ludzi ulicy, nigdy nie spuszczaj więc wzroku.

W grze browserowej Kiez King niebezpieczeństwo czai się wszędzie. Jeśli kogoś kiedyś okradłeś, na pewno się zemści. Jeśli ktoś cię jednak napadnie, możesz zawsze wysłać swoją obstawę, żeby zrobili z nim porządek. Pamiętaj, że tylko zabezpieczony na wszystkich frontach masz szansę stać się prawdziwym królem w swoim mieście.