Opis gry Battlefield Heroes

0
155
Rate this post

Realia Drugiej Wojny Światowej połączone z kreskówkową animacją? Nawet kreskówkowy bohater ma śmiercionośną siłę rażenia, jeśli jego celem jest zdobycie flagi przeciwnej frakcji…

 

Grę client Battlefield Heroes rozpoczynasz od wybrania frakcji, której szeregi zasilisz. Jednym kliknięciem wstępujesz więc do Royal Army lub też zwiększasz zastępy National Army. Następnie do dyspozycji masz trzy klasy bohaterów: Żołnierza, Strzelca lub Komandosa, których wedle uznania wyposażasz na przykład w wąsy a’la Zagłoba. Każda z klas bohaterów dysponuje pięcioma specjalnymi umiejętnościami, które są niodzowne na polu bitwy. Jako Komandos zbliżasz się niepostrzeżenie do wroga i unieszkodliwiasz go zanim zdąży cię dojrzeć. Twoim zadaniem jest zdobycie flagi przeciwnika i stanie się bohaterem na polu walki.

Każdy bohater ma swoje słabe i mocne strony, nie znaczy to jednak, że nie możesz go rozwijać w trakcie gry. Wręcz przeciwnie, za każdego pokonanego lub chociażby zranionego przeciwnika zbierasz punkty męstwa, które później możesz wymienić na dodatkowe wyposażenie dla twojego bohatera.

Do dyspozycji masz trzy mapy: Seaside Skirmish, Buccaneer Bay i Victory Village. Możesz więc rozprawiać się z przeciwnikiem w wąskich uliczkach miasteczka lub też na wybrzeżu. Na kolejnej mapie mozesz zaatakować wroga używając samochodów, czołgów lub samolotów, tam masz bowiem więcej przestrzeni do popisu. Kiedy wytoczysz cięższe orędzie, uśmiechającym się do tej pory zastępom przeciwnika nie będzie już tak wesoło.

Świat gry client Battlefield Heroes przemierzasz pieszo lub też poruszasz się autem. Możesz równie dobrze przesiąść się do samolotu lub wypróbować możliwości opancerzonego czołgu. Zastępy przeciwnika dziesiątkujesz wedle uznania w pojedynkę lub też łącząc szeregi z innymi graczami, tworząc niepokonane zastępy.