Opis gry Black Prophecy

0
212
Rate this post

Udaj się w podróż po mrocznym wszechświecie! Jako pilot bojowy musisz wykonać tajemnicze i niebezpieczne misje, z którymi uporasz się w pojedynkę lub z pomocą kompanów….

 

Przestworza kosmosu w grze Black Prophecy są tajemnicze i mroczne. Sam decydujesz o swoim przeznaczeniu wybierając między przyłączeniem się do frakcji Tyi albo do Genides. Musisz stanąć po jednej z tych dwóch stron.
W grze Black Prophecy Tyi i Genides sa rasą nadludzi. Silna potrzeba niepodległości sprawiła, że Tyi stali się rasą panującą. Masz możliwość przyłączenia się do jednej z tych dwóch potężnych kolonii. Tyi charakteryzują nadludzkie siły, dodatkowe organy oraz znajomość wszystkich języków świata.Natomiast Genides zostali wyhodowani na dużą i estetyczną rasę. Ta łysa rasa uważa, że porost włosów jest przestarzały. Pozytywnymi cechami Genides, oprócz stałego bycia na jawie, są telepatyczne zdolności komunikacyjne oraz szybkie gojenie się ran. Z powodu ciągłych ataków ze strony Tyi, również Genides są uzbrojeni.

Jako przedstawiciel jednego z gatunków wypełniasz albo w pojedynkę, albo razem z sojusznikami w grze Prophecy, różne misje wojskowe. Fascynujące walki w kosmosie dostarczają odpowiedniego urozmaicenia. Podczas gry w swobodnym trybie samotnie przemierzasz kosmos, natomiast w walkach kierujesz statkiem kosmicznym wraz z innymi graczami.

Zbuduj swój własny statek kosmiczny. Różne typy ślizgaczy kosmicznych i możliwości ich przebudowy sprawiają, że każdy statek jest unikalny. Również twojej figurze w grze możesz nadać taki wygląd, jaki tylko zechcesz. Osiągając wyższe poziomy gry, dostajesz coraz mocniejszą broń i zyskujesz nowe zdolności.

Szczegółowy scenariusz gry Black Prophecy jest różnorodny i dostarczy wiele zabawy grania. Jeśli kosmos wyda ci się za mały, zawsze znajdziesz wiele ciekawych miejsc, gdzie możesz udać się na zwiady.