Opis gry The Hobbit: Armies of the Third Age

0
198
Rate this post

Kolejna okazja do udania się na niezwykłą przygodę w Śródziemiu w otoczeniu Hobbitów, Krasnoludów, Elfów i Orków. Tolkienowskie przygody na nowo odżywają w przeglądarce internetowej, do której zaprowadzi cię gra na podstawie powieści Hobbit.

 

Bilbo Beutlin jest bohaterem powieści Tolkiena Hobbit, a ta jest kanwą dla przeglądarkowej gry The Hobbit: Armies of the Third Age. Jest to swoisty prequel do bestsellerowej trylogii o przygodach grupki hobbitów, chcących zniszczyć przepotężny pierścień. Jednak genezę jego pochodzenia wyjaśnia właśnie Hobbit. Skąd taki potężny pierścień wziął się właśnie w idyllicznym Shire? Tego możesz doświadczyć na własnej skórze zanurzając się w magiczny świat gry The Hobbit: Armies of the Third Age.

W tej przeglądarkowej grze fantasy znajdziesz się więc pośrodku krwawego konfliktu między Elfami, rasą Ludzi oraz Krasnoludami. Walka o zachowanie własnych tradycji i wartości prowadzi ich niemalże na krawędź konfliktu, a zajęci walką między sobą nie zauważąją Orków u bram, którzy rosnąc w siłę plądrują kolejne wioski. Twoim zadaniem będzie więc powstrzymanie zarówno konfliktu wewnętrznego jak i zwalczenie mrocznych zakusów Orków. W tym celu musisz przyłączyć się do jednej z frakcji w grze The Hobbit: Armies of the Third Age.

Gra łączy w sobie elementy gry RPG oraz strategii. W The Hobbit: Armies of the Third Age budujesz swoje niewielkie królestwo, przy czym wybór frakcji zależy wyłącznie od ciebie, możesz stać się zarówno przywódcą niezwykłej cywilizacji Elfów, jak i krwawym wodzem mrocznych hord Orków. Każda ze stron ma swoje unikalne cechy i umiejętności, które możesz również dowolnie rozwijać i ulepszać w trakcie gry. W grze znajdziesz również znane twarze: Gandalfa i Legolasa, z którymi udasz się na pole bitwy w grze The Hobbit: Armies of the Third Age.