Shakes & Fidget

0
268
4/5 - (1 vote)

Shakes & Fidget to gra, która ostatnio zyskuje na popularności głównie dzięki temu, że jest inna niż inne. Wyróżnia się zarówno ciekawą grafiką, fajnymi postaciami i nieprzeciętnym humorem. Główni to ostatnie sprawia, że gra się naprawdę przyjemnie i gra nie nudzi. Liczba graczy na świecie przekroczyła milion, co także o czymś świadczy.

SFgame to gra na przeglądarkę w technologii flash. Oczywiście nie wymaga instalowania niczego oprócz flash playera, którego praktycznie każdy z nas ma.

Już od samego początku widać dużą różnorodność przy rejestracji. Możemy zmieniać cechy naszej postaci od rasy, przez profesję, na kolorze włosów kończąc.

Dostępne rasy to Człowiek Elf, Krasnolud, Gnom, Ork, Mroczny Elf, Goblin i Demon. Dodatkowo możemy wybrać jedną z trzech profesji: wojownik, mag, lub zwiadowca. Jak widać każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Co ciekawe w późniejszej fazie gry możemy zmienić rasę, jednak profesja raz wybrana pozostaje do końca.

W grze wykonujemy zadania, które można otrzymać w Karczmie. Ograniczeniem są punkty awanturniczości, które z każdym wykonanym zadaniem się zmniejszają. Możemy je przywracać pijąc piwo. Dodatkowo odnawiają się one codziennie o północy.

Dodatkowo możemy walczyć z innymi graczami, a właściwie ich bohaterami na arenie. Musimy jednak uważać, ponieważ możemy zarówno zyskać jak i stracić złoto i cześć. Nie mamy możliwości wyboru przeciwnika, robi to za nas system, co jest sprawiedliwe, ponieważ trafiamy w ten sposób na kogoś o podobnej liczbie punktów czci.

W grze oczywiście można także zarabiać pieniądze pracując, a dzięki nim kupować nowe uzbrojenie i ekwipunek. Dodatkowo przydadzą się nam magiczne naszyjniki, czy eliksiry dostępne w gabinecie magii, które podniosą zwiększają cechy bohatera.

W Shakes & Fidget istnieje także dodatkowa waluta – grzybki. Dzięki nim możemy aktywować konto premium, które w znacznym stopniu pomogą nam w szybszym awansowaniu w rankingu.

Plusy gry:

  • Nietypowa, ładna grafika
  • Humor!
  • Ciekawa fabuła

Minusy gry:

  • Nie wiem

Źródło: https://www.perfumellablog.pl/2024/02/czy-istnieja-ksiazki-ktore-polecasz-na-temat-perfum.html

Poprzedni artykułSeaFight
Następny artykułSmeet
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.