Opis gry BattleCry

0
211
Rate this post

BattleCry to utrzymana w steampunkowych klimatach sieciowa gra akcji z emocjonującymi walkami do 32 osób na arenie. W świecie, w którym zakazano używania broni palnej, a tradycyjne wojny między państwami zamieniono na cywilizowane potyczki na arenach.

 

Akcja gry BattleCry ma miejsce w alternatywnej historii świata początku XX wieku, w którym nastąpiła rewolucja pansofizyczna, odpowiednik naszej rewolucji przemysłowej, powszechnie wykorzystująca energię elektryczną. Aby wyeliminować wielkie wojny wyniszczające całe kraje, podpisano Traktat o Czarnym Prochu, dzięki któremu wszelkie konflikty między państwami rozstrzygają się na specjalnie wybudowanych arenach, War Zones. Toczą się na nich walki niewielkich grup żołnierzy, występujących w imieniu własnych krajów.

W tej darmowej grze do ściągnięcia będziesz mógł się wcielić w przedstawiciela jednej ze zwaśnionych frakcji walczących o zdobycie przewagi gospodarczej i militarnej nad innymi mocarstwami. Są to Royal Marines, reprezentujący siły imperium brytyjskiego, oraz Kozacy którym udało się zdobyć niepodległość i walczą teraz o panowanie nad Bosforem i Morzem Czarnym. Wejdź w skórę elitarnego żołnierza i weź udział w brutalnych i dynamicznych walkach do 32 graczy.

W każdej z frakcji będziesz miał do wyboru jedną z 5 klas postaci, które mogą walczyć na odległość lub w zwarciu różnymi broniami białymi i energetycznymi. Wygrywając kolejne walki, będziesz piął się w rankingu graczy, zdobywając żelazo, które jest walutą gry i rozwijając swoją postać, dając jej coraz potężniejsze umiejętności. Dopracowany system sterowania pozwoli ci wykonywać ciosy w sposób podobny do tych, znanych ze współczesnych bijatyk. A odpowiednia dawka adrenaliny pozwoli ci uwolnić nieprzeciętne moce twojego bohatera.

Rozgrywka prowadzona jest w widoku trzeciej osoby. A jest na co popatrzeć, gdyż otaczający cię wystylizowany graficznie świat utrzymany jest w swoim niepowtarzalnym klimacie, a nad jego oprawą wizualną trzymał pieczę Viktor Antonov, który maczał też swoje palce w Half-Life 2 i Dishonored.