Opis gry Lucent Heart

0
211
Rate this post

Uwielbiasz czytać horoskopy? Wybierz się w świat, w którym znak zodiaku wpływa dosłownie na każdy krok twojego bohatera…

 

Uważasz, że znak zodiaku wpływa na cały twój sposób zachowania oraz na to, jak widzą ciebie inni? Uważasz, że gwiazdy wpływają na codzienne życie i wszystkie dokonane wybory? Jeśli naprawdę tak uważasz lub po prostu marzysz, aby tak było, powinieneś przyjrzeć się bliżej darmowej grze MMORPG pod tytułem Lucent Heart. Gra oferuje wszystkim zwolennikom horoskopów ciekawą alternatywę do tradycyjnych roleplejów. Wystarczy jedynie pobrać clienta gry…

Lucent Heart uprowadzi ciebie w kolorowy świat zwany Acadia. Dalekie miejsce, gdzie nic nie jest ważniejsze niż nawiązywanie nowych kontaktów oraz budowanie związków. Wybierz jedną z ośmiu dostępnych profesji oraz wstęp na drogę prawdziwego bohatera! Poznaj nowych przyjaciół i wyrusz razem z nimi na epickie przygody. Odkryjcie wspólnie nowe obszary tego tajemniczego świata i badajcie wspólnie ciemne podziemia w poszukiwaniu już dawno zapomnianych skarbów.

Gra Lucent Heart jest obdarzona typowo mangową grafiką. Aczkolwiek sercem i duszą gry są znaki zodiaku oraz wszystkie do nich należące konstelacje gwiezdne. Znak zodiaku korzystnie wpływa na wybrane klasy bohaterskie. W gwiazdach jest pisana twoja przyszłość, to właśnie od daty twoich urodzin zależy czy będziesz dobrym wojownikiem lub czarodziejem. Oczywiście sam wybór klasy bohaterskiej należy wyłącznie do ciebie, ale po co się sprzeczać z gwiazdami, które tobie sukces wróżą?

Za pomocą systemu miłosnego gry Lucent Heart będziesz mógł odnaleźć nawet bratnie dusze. Znalezienie oraz ugrupowanie z maksymalnie trzema bratnimi duszami obdarzy ciebie nie tylko dodatkowymi punktami doświadczenia ale i również korzystnymi bonusami. Poprzez wyrażanie uczuć za pomocą pocałunków lub przytuleń, zostajesz na ograniczony czas obdarzony dodatkowymi buffami. Oczywiście jeśli jesteś pewien, że znalazłeś tę bratnią duszę, której szukałeś całe życie, będziesz mógł nawet odprawić huczne wesele i zaprosić wszystkich twoich przyjaciół. Każdego dnia będziesz witany codziennym horoskopem, który będzie jednocześnie podkreślał możliwości twojej postaci na dany dzień. Być może tego dnia będziesz miał dużo większe szansy na krytyczny cios lub na znalezienie bardzo rzadkiego obiektu? Jeśli będziesz grał zgranie z twoim horoskopem staniesz się niebawem znanym bohaterem świata gry Lucent Heart.