Opis gry Dragon’s Prophet

0
178
Rate this post

W fantastycznym świecie tej gry MMO będziesz miał niejednokrotnie okazję dosiąść jednego z setek ziejących ogniem smoków. Udaj się na spotkanie przygody i podejmij wyzwanie twego życia.

 

W grze client Dragon’s Prophet wkraczasz do pełnego niebezpieczeństw świata fantasy, w którym ziejące ogniem latające smoki to chleb powszedni. Każdy z ujeżdżalnych smoków ma swoje unikalne cechy sprawiające, że staniesz się wojownikiem nie do pokonania w witualnym świecie gry Dragon’s Prophet.

Ta darmowa gra MMO przenosi cię do fantastycznego świata na krawędzi upadku. Zdewastowana licznymi wojnami ziemia, woła o pomstę do nieba. Po jej opustoszałych połaciach spacerują dumnie liczne smoki, a każdy cechuje się indywidualnymi zdolnościami i umiejętnościami. Możesz dosiąść dowolnego z nich i udać się na walkę z wrogiem.

Podczas wędrówki przez świat gry fantasy Dragon’s Prophet rozglądaj się więc uważnie w poszukiwaniu tych potężnych stworzeń. Jeśli uda ci się oswoić jednego z nich możesz spokojnie skoncentrować się na dalszym rozwijaniu jego umiejętności, by stał się twoim wiernym kompanem podczas dalszego poszukiwania przygód. W tej pełnej akcji grze z pewnością niejednokrotnie będziesz miał okazję poddać próbie wojownicze umiejętności zarówno swoje jak i twego indywidualnego smoka.

Gra MMO Dragon’s Prophet oferuje ci liczne i pełne emocji potyczki z wrogiem, który nigdy nie śpi i czai się za każdym rogiem, ostrząc swoje zęby na ciebie i twojego smoka. Nie ustawaj jednak w staraniach do zdobycia dominacji nad kolejnymi terytoriami w grze Dragon’s Prophet. Spotkasz na swej drodze wielu wrogów, nie daj się jednak pokonać. Tylko z dobrze rozwiniętymi umiejętnościami twojego własnego smoka uda ci się stale poszerzać zakres twojej władzy i dożyć dnia następnego w pełnym niebezpieczeństw świecie gry Dragon’s Prophet.