Opis gry Avalon Heroes

0
169
Rate this post

Poznaj magiczny świat i przetrwaj liczne przygody. Razem z przyjaciółmi pokonasz potężne potwory. Udowodnij w walce swoje umiejętności bitewne. Twoje wyzwanie czeka…

 

Avalon Heroes jest grą typu Client Games. Tutaj czeka na ciebie niebezpieczne wyzwanie: Stwórz bohatera i pokonaj razem z innymi graczami silne potwory. Już teraz musisz się zdecydować: Walczysz dla frakcji Oriens czy dla Aeonia? W trakcie gry możesz jeszcze przejść do drugiej frakcji.

Grę Avalon Heroes zaczynasz posiadając pięciu bohaterów. Jednak już niedługo dostaniesz jeszcze więcej bohaterów, z którymi ruszysz na pola bitwy. Każdy bohater posiada indywidualne cechy – W trakcie gry Avalon Heroes rozwijasz między innymi magiczne uszkodzenia oraz poprawiasz dokładność twojego bohatera.

Walczysz na przykład w Battle Mode lub podejmujesz wyzwania w Adventure Mode. Jeżeli zdecydujesz się na Adventure Mode, to odkrywasz wraz z małą armią mroczne zakątki świata. W Arena Mode natomiast udowadniasz swoje umiejętności bitewne. Czy pokonasz wrogie potwory i inne istoty? Pokaż w Avalon Heroes co potrafisz i zostań silnym oraz sławnym bohaterem.

Gra Avalon Heroes zawiera elementy gier strategicznych. Zbierasz przydatne oraz rzadkie itemy i wyposażenie, wybierasz się na bestialskie walki i poprawiasz umiejętności twoich bohaterów.

W Avalon Heroes bierzesz udział w walkach w fantastycznym, lecz też bardzo niebezpiecznym świecie. Udoskonalając umiejętności bitewne twoich bohaterów masz szanse na zwycięstwo w grze Avalon Heroes.