Opis gry Warframe

0
162
Rate this post

W trzecioosobowej strzelance dochodzi do niezwykłej konfrontacji pomiędzy Ninja a wojownikami wyjętymi żywcem z gier science-fiction. Kto wyjdzie żywo z tego pojedynku zależy również od ciebie i twoich strzelniczych umiejętności.

 

W odległej galaktyce właśnie na nowo rozgorzała wojna. Tym razem konflikt różni się od znanych ci z innych gier FPS, tym razem naprzeciw siebie staną bowiem przeciwnicy, o jakich ci się nie śniło. Po jednej stronie barykady stoi rasa Tenno, znajdujący się niemalże na skraju upadku lud przez wieki znajdujący się pod niewolniczym władaniem rasy Grineer. Tenno właśnie szykują się do powstania przeciwko Grinner, a do walki używają tak zwanych Warframes, czyli specjalnych tylko dla nich przeznaczonych egzoszkieletów – wojennych kombinezonów, dzięki którym stają się wyjątkowo silni i trudni do pokonania.

W grze do pobrania Warframe naprzeciw siebie mogą stanąć jednocześnie teamy graczy po maksymalnie czterech graczy. Ich losy rozstrzygną się w trakcie pojedynków PvE. Ta nieco odbiegająca od klasycznego schematu strzelanka online umożliwia ci również walkę za pomocą ciosów ninja, dzięki czemu staniesz się równie skuteczny w walce wręcz, kiedy na przykład zabraknie ci amunicji.

Walcząc po stronie Tenno stawiasz na szalę swoją wolność, tylko poprzez zagładę Grinner odzyskasz swoją wolność. Znalezione podczas walk artefakty pozwolą ci na szybsze wspinanie się po szczeblach gry do pobrania Warframe, a tym samym będziesz mógł uzbroić się w bardziej zaawansnowaną broń, oraz rozwijać swój unikalny egzoszkielet. Dzięki nowym umiejętnościom zmieni się również twój unikalny styl walki, dzięki czemu żaden przeciwnik nie będzie mógł czuć się bezpieczny.

O dodatkową porcję adrenaliny w grze do pobrania Warframe zadba również automatyczny generator leveli. Dzięki temu żadna kolejna rozgrywka nie będzie przypominała poprzedniej, a ty będziesz musiał szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości i dostosować styl walki do zbliżającego się wroga.