Opis gry Deepolis

0
207
Rate this post

Emocjonujące sceny w mrocznym, podwodnym świecie. Zanurz się w głębiny oceanów i poznaj świat pełen tajemnic. Kieruj swoją łodzią i uważaj na statki sterowane przez wrogów.

 

Akcja gry przeglądarkowej Deepolis toczy się w podwodnym świecie. Ty jako kapitan musisz prowadzić łódź podwodną przez mroczne oceany. Zwróć uwagę na wrogie statki sterowane przez NPC i przez innych graczy. Wróg może już czeka w ciemności na ciebie.

W podwodnym świecie Deepolis handlujesz też surowcami. Aby przetrwać w tej grze musisz działać przemyślanie oraz wykazać się wielkim sprytem podczas walk. Przemyśl dokładnie każdy krok, bo już nawet najmniejszy błąd może przynieść złe skutki. Przygotuj się na bitwy w podwodnym świecie i nie przegraj ani jednej walki.

W grze Deepolis atakujesz też zatopione, prawie już nieznane, miasta. Obserwuj dokładnie zbliżające się do ciebie statki, ponieważ w grze Deepolis nie brakuje wrogich ataków. Każdy wróg chce przetrwać w tym świecie i wygrywać walkę za walką.

Deepolis jest grą akcji, w której możesz sam lub z innymi graczami odkryć ogromny świat morskich głębin. Bierzesz udział w dużych bitwach oraz poprawiasz w trakcie gry swoje zdolności handlowe. Przy odrobinie szczęścia i za pomocą sprytnej taktyki zostaniesz sławnym wojownikiem, który wygrywa każdą walkę. Lecz uważaj na niebezpieczeństwa czyhające w oceanach oraz na wrogie frakcje.