Szef wszystkich szefów

0
223
Rate this post

Szef wszystkich szefów jest grą stworzoną na naszym polskim podwórku. Powinna się spodobać głównie tym, którzy interesują się klimatami więziennymi, mafią i ogólnie szarą strefą życia. Naszym zadaniem jest wcielenie się w postać, która będzie zyskiwała szacunek w wybranym mieście po drodze wykonując zadania. Oczywiście gramy z innymi ludźmi, mamy okazje z nimi walczyć o respekt, jednocześnie pozbawiając ich przedmiotów i kasy.

Na starcie do wyboru mamy trzy główne postury naszego osiłka:

  • Kark (dodatkowa siła)
  • Gibki (dodatkowa zręczność)
  • Mózg (dodatkowa rozkminka)

Możemy więc wybrać te cechy, które uważamy za najbardziej przydatny. Oczywiście postać z biegiem czasu możemy doskonalić, najlepiej w kierunku związanym z naszym pierwszym wyborem. Istnieją tutaj różne ścieżki, możemy rozwijać czystą siłę dzięki czemu będziemy w stanie pokonać niemal każdego, jednak możemy mieć problem, gdy natrafimy na równie rozwiniętego przeciwnika, ponieważ nie będziemy potrafili robić uników (domeny rozwiniętej zręczności). Warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami różnych klas postaci i wiedzieć w co warto inwestować.

Oczywiście jak na karka przystało musimy skądś brać kasę. Można to uczynić na kilka sposobów, ale głównym z nich jest walka z komputerem, lub innymi graczami. Możemy się zdecydować na wykonywanie zadań, za które zdobędziemy zarówno doświadczenie jak i kasę. Musimy uważać na swoje punkty życia i ruchu. Jeśli jesteś wyczerpany po ciężkim dniu na mieście nie pozostaje ci nic innego jak wrócić do domu i pójść spać.

W grze poruszamy się za pomocą myszki klikając na odpowiednie pola wyboru. Nie znajdziemy tu raczej zapierającej dech w piersiach grafiki 3d połączonej z dźwiękami, ale mimo wszystko sam pomysł jest ciekawy. Na pewno przypadnie do gustu fanom chociażby gry Prison Wars, w której mamy okazję wcielić się w rolę więźnia.

Plusy gry:

  • Ciekawa fabuła
  • Nasza polska produkcja

Minusy gry:

  • Trochę uboga szata graficzna jak na dzisiejsze czasy
  • Nieco nieintuicyjne poruszanie się po menu

Adres gry: www.szefwszystkichszefow.pl

Adres forum: www.szefwszystkichszefow.pl/forum

Poprzedni artykułSuperSoldier
Następny artykułTanadu
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.