Opis gry VM-Manager

0
166
Rate this post

Witaj w przeglądarkowej grze o siatkówce, w której wszystko zależy od ciebie. Zarządzanie klubem, nowe transfery, zwalnianie i zatrudnianie kadry to teraz twój dzień powszedni. Jaki jest przepis na sukces w lidze? Ty go napiszesz!

 

W przeglądarkowej grze sportowej VM-Manager możesz pokierować losami drużyny siatkarskiej. Wystarczy, że włączysz komputer i zarejestrujesz się na oficjalnej stronie darmowej gry, a odkryjesz, że czeka na ciebie bardzo uprzywilejowane i zarazem odpowiedzialne stanowisko. Gratulacje, właśnie zostałeś właścicielem drużyny. Od teraz los zespołu leży w twoich rękach. Przed tobą pierwszy dzień pracy: rozsiadasz się wygodnie w swoim fotelu szefa, uruchamiasz komputer i zaczynasz przeglądanie rozbudowanego panelu zarządzania klubem. Tutaj to do ciebie należy ostatnie słowo – w każdej kwestii. Nie ma jednak lekko: lista twoich codziennych zadań jest całkiem długa i potrzeba chwili czasu na opanowanie wszystkich opcji jakie oferuje rozgrywka. To właśnie dzięki swojej złożoności VM-Manager podbija serca miłośników zarządzania, gry w siatkę i… wszystkich urodzonych właścicieli drużyn. Przez trudniejsze początki przeprowadzi cię szczegółowy tutorial na początku gry – później będzie już szło jak po maśle. Nie możesz się już doczekać, żeby poznać zakres swoich obowiązków? Otóż cel jest prosty: sukces drużyny i duże liczby na koncie – jedno idzie w parze z drugim. Żeby to osiągnąć, musisz skupić się na takich elementach zarządzania, takich jak dbanie o rozbudowę infrastruktury klubu, podpisywanie umów ze sponsorami, transfery zawodników czy zatrudnianie trenerów. Warto przy tym postawić na współpracę z wybitnymi specjalistami, bo to właśnie ona przynosi najlepsze efekty. Będziesz musiał tylko przy tym uważać na portfel, bo niektórzy trenerzy potrafią sobie słono liczyć za asekurację twojej drużyny podczas wspinaczki na szczyt rankingów.

Rozgrywka nabiera jeszcze większych rumieńców, kiedy zaangażujesz się w rywalizację z innymi graczami online. Przy odrobinie szczęścia i talentu oraz dzięki ogromnemu doświadczeniu, jakie z czasem zdobędziesz, możesz mieć szansę nawet na poprowadzenie reprezentacji swojego kraju w rankingach międzynarodowych. Przygotuj się na współpracę z wysokimi ludźmi! 200 cm wzrostu to prawie norma wśród twoich zawodników.