Opis gry Panzar

0
228
Rate this post

W mrocznym świecie fantasy tej gry online krasnoludy, orki, elfy i ludzie prowadzą zaciętą walke na polach bitwy. Jako dzielny wojownik jednej z tych ras, czeka również i ciebie nie jedno wyzwanie…

 

Panzar: Forged by Chaos jest grą akcji free-to-play, w której wcielasz się w wojownika jednej z frakcji zamieszkujączych świat wykreaowany przez Panzar Studio. Na samym początku gry musisz oczywiście zdecydować się po czyjej stronie chcesz walczyć.

Ponadto każda rasa oferuje tobie dwie różne profesje. Rusz w wyprawę wojenną jako kanonier krasnoludów lub wściekły berzerker orków! Gra działająca za pomocą CryEngine3 polega głównie na pojedynkach drużyn i oferuje tobie liczne mapy, na których możesz się porządnie wyszaleć. Zaczynając od zaśnieżonej mapy „Snowman’s Bay“ aż do upiornej „Night of the Infernal Farmers“ (mapa, na której stałymi widzami zdarzeń są demoniczne dynie!) lub nawet „Cannibal Stronghold“ – nuda szybko nie nadejdzie! Zależnie od wybranej profesji twojego bohatera szybko znajdziesz swoje miejsce na polu bitwy. Jako ork berzerker będziesz siekał wszystko co się da na czele frontu – a jako czarodziejka elfów, władająca ogniem, będziesz napalał wrogim oddziałom wygodnie z dystansu. Panzar oferuje różne tryby gry. W trybie „Domination” na przykład musisz klasycznie podbić wybrane stanowisko i bronić je przed wrogimi atakami – w trybie „Meteor” z drugiej strony musisz zdobyć pewien objekt i dostarczyć go za wszelką cenę do wrogiej bazy. Każdy tryb gry oferuje przeróżne mapy na których ty i twoja drużyna nie tylko musicie udowodnić waszą indywidualną sprawność ale i też podkreślić fakt, że jesteście zgraną jednostką. Poniewasz w świecie Panzar właśnie tylko taka drużyna odniesie sukces!