Opis gry Arena Mody

0
131
Rate this post

Wywalcz sobie swoje miejsce w świecie mody gry na przeglądarki Arena Mody. Wyskocz na miasto do galerii handlowej albo do salonu piękności, poznaj przystojnego chłopaka, kup sobie ładne zwierzątko. Zdobywaj parkiety wybiegów i spełnij swoje marzenia.

 

Arena Mody to symulacyjna gra na przeglądarki, w której spełnisz wszystkie swoje dziewczęce marzenia. Na początku musisz najpierw stworzyć swoją postać. Będziesz mógł zadecydować o każdym elemencie wyglądu swojej bohaterki, jakie ma oczy, usta, nos, kolor skóry. Te i inne elementy swojego wyglądu będziesz mógł zmienić także podczas dalszej gry, odwiedzając salony piękności i galerie handlowe, gdzie kupisz wyjątkowe ubrania i akcesoria. Zmieniając swój wygląd, za każdym razem będziesz zdobywać punkty mody. Bycie popularnym to nie tylko piękna uroda, ale także jak się ubierasz, jaki makijaż i fryzurę nosisz. Staraj się wyglądać świetnie przy każdej okazji.

Na twoją popularność w Arenie Mody wpływa wiele czynników takich jak styl, kreatywność, oddanie, uroda, hojność i lojalność. Możesz zwiększać je opłacając różnego rodzaju ćwiczenia, albo biorąc udział w różnych aktywnościach. Przykładowo za styl odpowiada wycieczka do centrum handlowego, gdzie możesz kupić nowe ubrania. Kreatywność zwiększysz poprzez odwiedzenie sklepu meblowego i urządzenie własnego mieszkania, które będzie się stopniowo powiększać wraz z twoimi sukcesami na Arenie Mody. W sklepie zoologicznym możesz kupić sobie małego zwierzęcego przyjaciela, który zwiększy twój poziom oddania, a tresując go, zwiększysz punkty lojalność.

Jeżeli poczujesz się samotny lub samotna znajdź sobie chłopaka. Przystojni piłkarze, silni kulturyści, wysportowani trenerzy i szybcy jak błyskawica kierowcy Formuły 1, czekają aby z tobą poflirtować. Wybierz się z nimi na randkę, do kina albo daj im całusa, a otrzymasz prezent. Gdy zbierzesz prezenty od każdego z nich, otrzymasz niepowtarzalny strój. Jeżeli przestaniesz ich lubić, zawsze możesz z nimi zerwać.

Na koniec najważniejsza część gry, czyli konkursy piękności, wybiegi, zawody o najpiękniejsze mieszkanie i zorganizowane przyjęcie. Na wszystkie te sposoby możesz konkurować z innymi paniami, które biorą udział w grze symulacyjnej na przeglądarki Arena Mody. Pokaż na co cię stać i stań na szczycie rankingu bohaterek Areny Mody.