Opis gry Pool Elite

0
245
Rate this post

Sportowy symulator 3D gry w bilard to zabawa bez zadymionych pomieszczeń i opłat za wynajęcie stołu. Wystarczy, że zalogujesz się na Facebooka i odpalisz Pool Elite, żeby w spokoju i za darmo wprawić bile w ruch.

 

Realistyczna rozgrywka w grze 3D Pool Elite umożliwi ci przeżywanie bilardowych emocji w trybie online. Dzięki stołom, które z dużą dokładnością starają się odtwarzać wymiary i wygląd tych znanych z profesjonalnych turniejów, możesz poczuć się jakbyś naprawdę stanął w szranki z zawodowcami. Przy tworzeniu tego bilardowego symulatora, duży nacisk położono na dostarczanie graczom wrażeń jak najbardziej podobnych do tych, jakie masz celując kijem w bile. Przed tobą wiele meczów. W miarę kolejnych prób i treningów będziesz nabierać coraz większej wprawy i skuteczności we wbijaniu bil do łuz. Jeżeli zdarza ci się grać w bilard również w realu, możesz analizować jak mechanika zagrań w świecie rzeczywistym przekłada się na te w świecie wirtualnym – i na odwrót. Więcej doświadczenia to lepsze efekty więc po pierwszych próbach będziesz musiał rozpocząć swoją śmiałą walkę o zdobywanie coraz lepszych miejsc w rankingach.

Żeby urozmaicić klimat gry, twórcy Pool Elite zaprojektowali różne stoły i lokacje dla twojej rozgrywki. Niektóre mecze będą odbywać się w eleganckich salonach z kominkiem i głębokimi, skórzanymi fotelami – inne w elitarnym klubie na ostatnim piętrze szklanego wieżowca. Na tym jednak nie koniec. Symulacja od Lokum Games nie ogranicza się do samej klasycznej gry w tzw. Ósemkę. W Pool Elite będziesz mógł spróbować swoich sił również w Dziewiątce, ale również cieszącym się ogromną popularnością Snookerze czy też nieco mniej znanej formie gier bilardowych – Karambolu.
Niezależnie od tego na rodzaj pojedynku się zdecydujesz – możesz zaprosić do rywalizacji swoich przyjaciół z Facebooka. Jeżeli nabierzesz ochoty na udoskonalanie i personalizację swojego Pool Elite, zawsze możesz pokusić się o zakupienie płatnych dodatków do facebookowej gry. Dzięki temu możesz zyskać między innymi więcej kijów.

Poczułeś już klimat bilardowych wyzwań? Wciel się w rolę profesjonalnego gracza i pokaż swoim przeciwnikom gdzie bile zimują!