Opis gry Uptasia

0
233
Rate this post

Uptasia to gra na przeglądarkę, która jest połączeniem gry ekonomicznej z łamigłówką polegająca na odnajdywaniu na obrazku ukrytych przedmiotów. Całość osadzona jest w idyllicznym, pełnym detali XIX wiecznym świecie.

 

Uptasia jest świetnym pomysłem dla młodych i starych graczy, którzy chcą miło i bezstresowo spędzić wolny czas. Grając w grę Uptasia będziesz rozwijał swoje imperium gospodarcze składające się z przeróżnych fabryk, zakładów usługowych i rzemieślniczych. Dzięki produkowanym tam towarom, zaspokoisz potrzeby klientów zamieszkujących twoją okolicę. W międzyczasie w swojej willi będziesz miał możliwość rozwiązywania obrazkowych łamigłówek, za które uzyskasz dodatkowe punkty na rozwój swojego imperium. Grę rozpoczynasz od budowy piekarni i wypieku pierwszych bułek na sprzedaż. Z upływem czasu będziesz mógł wybudować bardziej zaawansowane budynki produkcyjne, a nawet upiększać okolicę poprzez tworzenie ogrodów, fontann i innych elementów otoczenia. W każdym nowym budynku będziesz mógł zlecić wyrób odmiennych towarów na sprzedaż. Aby utrzymać produkcję na pełnej parze, będziesz musiał regularnie naprawiać swoje budynki za pomocą surowców takich jak drewno i kamień. Towary będziesz mógł sprzedawać na pobliskich targach, gdzie spotkasz tłumy klientów czekających na zaspokojenie ich codziennych potrzeb.

W międzyczasie rozwiązywać będziesz zagadki obrazkowe, za które zdobędziesz niezbędne do rozwoju punkty. Łamigłówki ćwiczą twoją spostrzegawczość i polegają na odnalezieniu na obrazkach określonych przedmiotów. Masz kilka rodzajów zadań do rozwiązania takich jak odnajdywanie przedmiotów, czy wyszukiwanie różnic pomiędzy obrazkami. Przy prawidłowym odgadnięciu zagadki w określonym czasie otrzymasz punkty, dzięki którym rozbudujesz swoje budynki lub kupisz różne usprawnienia. Im szybszy i dokładniejszy jesteś, tym więcej punktów zdobędziesz. Gra udostępnia ci także różne możliwości podpowiedzi, które pomogą ci w rozwiązaniu trudniejszych zagadek.

Przeglądarkowa gra Uptasia może być znakomitym sposobem na spędzanie razem wolnego czasu przez rodziców i dzieci. Wspólne rozwiązywanie łamigłówek w poszukiwaniu ukrytych obrazków, oraz rozbudowa własnego imperium zapewnią wiele godzin przyjemnej rozgrywki.