Opis gry United GP

0
224
Rate this post

United GP to menedżer wyścigowego teamu gdzie zarządzasz swoją rajdową załogą prowadząc ją przez 5 klas wyścigów, poczynając od najniższej klasy Junior i kończąc na legendarnej Formule 1.

 

W United GP budujesz i ulepszasz własny bolid, razem z teamem przygotowujesz strategie na poszczególne wyścigi, a w końcu prowadzisz swoją drużynę podczas rajdów prowadzonych na żywo razem z innymi graczami online. W rajdzie bierze udział jednocześnie 20 zawodników, a ty jako menedżer teamu będziesz nadzorował cały wyścig ze swojego miejsca dowodzenia. Na twoim monitorze będą wyświetlały się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wyścigu. To ty zdecydujesz jakie utrzymać tempo, kiedy i ile razy zjechać do pit-stopu aby zatankować lub wymienić opony. Każdy z twoich ruchów będzie mogła mieć decydujący wpływ na wynik wyścigu.

Sam wyścig to jednak dopiero ukoronowanie całej pracy jaka jest włożona przed jego rozpoczęciem. Po pierwsze musisz stworzyć swoją własną i niepowtarzalną maszynę. Do twojej dyspozycji będzie 9 typów elementów nadwozia i podwozia, które możesz instalować, zmieniać i modyfikować, a także 3 linie produkcyjne nowych części. Dzięki temu będziesz wstanie zamontować w swoim bolidzie najświeższe nowinki techniczne dające ci przewagę nad rywalami. Na koniec będziesz mógł także zadbać o wygląd zewnętrzny auta wybierając jego kolorystykę i emblematy.

Gdy masz już przygotowany bolid na dany sezon zasiadasz ze swoimi inżynierami i kierowcami w siedzibie twojego teamu i planujecie kolejne kroki. Każdy trening, kwalifikacje i wyścigi pozwolą ci na zebranie doświadczenia, które pomoże ci w podjęciu kluczowych decyzji.

Aby osiągnąć jak najlepszy wynik, będziesz musiał wyciągnąć maksimum z twojej maszyny. Nawet najdrobniejsze zmiany w ustawieniu przednich lub tylnych skrzydeł, twardości zawieszenia i ustalenia jego środka ciężkości będzie potrafiło zaoszczędzić ci podczas wyścigu ułamki sekund na każdym okrążeniu. Każdy tor różni się od siebie i będzie wymagał innej strategii aby wygrać.

Pamiętaj, że dobry kierowca to tylko jeden z elementów gry, bez dobrego planowania i współpracy całego teamu, nie masz szans na wygraną. Z każdym przejechanym kilometrem zdobędziesz wiedzę, która zwiększy twoją szansę na torze. United GP, zostało wydane przez Travian Games i stworzone przez northworks Software, odpowiedzialne także za menedżera piłkarskiego goalunited. Gra dostępna jest na tablety iPad i na przeglądarkę.