Opis gry Shards of the Dreams

0
234
Rate this post

Wielki kataklizm zniszczył świat, po którym pozostały jedynie szczątki. Walcz po stronie twojej frakcji i zapewnij dla niej kontrolę nad pozostałościami. Czy jesteś gotów na przygodę?

 

Mroczny, niebezpieczny świat oczekuje cię w grze na przeglądarkę Shards of the Dreams. Kraina jest pełna okropnych istot. Musisz walczyć w zakątkach tego ciemnego świata, aby twoja frakcja mogła przetrwać.

Wraz z innymi graczami wyruszasz w ciekawą podróż i dołączasz do sojuszu. Dzięki temu nie musisz w pojedynkę mierzyć się z groźnymi potworami. Wybierz jedną z dwóch frakcji i odkryj tajemnicze zakątki krainy gry Shards of the Dreams. Dodatkowo musisz się zdecydować na jedną z klas bohaterów i rozwijać różne zdolności, które będą ci potrzebne podczas twojej podróży.

Zostań mistrzowskim wojownikiem, który się niczego nie boi. Albo wciel się w rolę magika i pokaż wrogom podczas walk zdolności twojego bohatera. Odkrywając świat gry Shards of the Dreams spotkasz dziwne rzeczy i trafisz w mroczne, straszne miejsca.

Zlikwiduj potężne potwory i bestie, bo tylko w ten sposób możesz dotrzeć do cennych skarbów. Znalezione kosztowności sprzedajesz lub wykorzystujesz je w miarę potrzeby na twojego bohatera. Za wykonywanie różnych zadań otrzymujesz też świetne nowe przedmioty. Dzięki nowym przedmiotom zmieniasz wygląd twojego śmiałka. W grze Shards of the Dreams czeka na ciebie wiele zadań, które zaprowadzą cię w różne zakątki krainy. Jedynie posiadając dzielnego bohatera masz szanse na wygraną.

Podczas pojedynków pokażesz wrogom, co twój śmiałek potrafi. W RPG Shards of the Dreams wygrasz nie tylko dzięki sprytnej taktyce, którą stosujesz podczas walk, lecz także dzięki rozwiniętym umiejętnościom twojej figury.