Opis gry FIFA 14

0
217
Rate this post

Tysiące profesjonalnych zawodników czeka na ciebie. Zbuduj swoją drużynę i przeżyj na własnym tablecie mistrzostwa świata w piłce nożnej, grając w jedną z najbardziej realistycznych gier sportowych na urządzenia mobilne, FIFA 14 od EA Sports.

 

Gra może zaskoczyć cię swoją wielkością, zawierając w sobie prawie wszystkie znane ligi i drużyny świata oraz ponad 16 tysięcy zawodników do wyboru. Dodatkowo będziesz mógł zagrać na jednym z 34 idealnie odwzorowanych prawdziwych stadionów. I aby podgrzać emocje będziesz mógł ściągnąć i usłyszeć podczas meczu komentarze na żywo w różnych językach (niestety wciąż nie jest dostępny język polski).

Czym by była gra piłkarska bez budowania swojej własnej drużyny? Jak już zauważyłeś, twój wybór będzie naprawdę wielki. Najważniejsze jednak będzie to, jaki użytek zrobisz ze swoich zawodników. Tak więc obierz swoją strategię, przygotuj formację odpowiednią na każdy mecz i ruszaj na murawę. Do wyboru będziesz miał wiele trybów rozgrywki w tym: Manager, Tournament i Kick Off. Biorąc udział w poszczególnych meczach i turniejach, będziesz zdobywał monety, za które zakupisz nowych, lepszych zawodników.

FIFA 14 posiada funkcję śledzenia stanu twojej ulubionej drużyny. Dzięki codziennym aktualizacjom będziesz w stanie wiedzieć, czy danego dnia, któryś z zawodników był kontuzjowany, czy nastąpiły transfery w drużynie i jak wyglądał skład danego dnia. Dzięki temu będziesz mógł rozgrywać mecze swoją ukochaną drużyną w najbardziej aktualnym składzie, jak to tylko możliwe.

Tak więc nieważnie gdzie jesteś zawsze znajdzie się jakiś mecz do rozegrania, obojętne czy będzie to lokalne spotkanie, mecz w lidze europejskiej, czy mistrzostwa świata. Zasada jest zawsze ta sama. Dwie drużyny po jedenastu zawodników będą się zmagać na boisku aby strzelić gola do bramki przeciwnika. Darmowa gra piłkarska FIFA 14 została specjalnie zaprojektowana pod tablety z systemem Android i iOS. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu poprzez ruchy dłonią, oraz dopracowanej grafice przyjemność z gry powinna stać na naprawdę wysokim poziomie. Wyjdź więc wirtualnie na boisko, gwiazdy footballu czekają na ciebie.