Opis gry The Sims: FreePlay

0
159
Rate this post

The Sims: FreePlay to darmowa gra o Simsach specjalnie stworzona na tablety i smartfony. Wykreuj swojego Sima i zanurz się w wirtualnym symulatorze życia.

 

W grze The Sims: FreePlay będziesz mógł stworzyć aż do 16 niepowtarzalnych Simów i pokierować każdym z aspektów ich życia. Wybuduj i umebluj im wymarzone domy według własnej woli i upodobań. Daj pracę i pozwól zarabiać simoleony, aby poprawić ich finanse. Wypełniaj postawione przed tobą cele zdobywając Punkty Stylu Życia, które wymienisz na nowe ciekawe przedmioty.
Możesz podarować swoim małym bohaterom zwierzaka do opieki. Jeżeli pies lub kot to za mało, uracz ich wirtualnym koniem. Rumaka trzeba będzie oczywiście napoić, nakarmić i wyszczotkować, ale w nagrodę nauczysz się na nim jeździć i skakać przez przeszkody.Zbierz czasem swoich Simsów do kupy i zróbcie mega imprezę. Możliwości są prawie nieograniczone. Pomyśl, że w swoim ogrodzie masz basen, trampolinę, czy własny halfpipe, na którym poćwiczysz tricki na deskorolce. Wszystko to czego nie mogłeś mieć w prawdziwym życiu, będzie teraz dostępne na twoim tablecie na wyciągnięcie dłoni. Nie zapomnij o codziennych potrzebach swoich Simów. Zadbaj o ich dobre samopoczucie. Wszystko odbywa się jak w realnym świecie. Trzeba jeść, spać, czy iść do toalety. Gra toczy się w czasie rzeczywistym, więc gdy u ciebie będzie noc i będziesz kładł się spać, także Simy udadzą się do łóżek.

Nie samym chlebem człowiek żyje, a gra The Sims: FreePlay nie koncentruje się tylko na elementach materialnych. Ważny jest też aspekt uczuciowy twoich bohaterów. Pozwól im nawiązywać kontakty i tworzyć pełną zależności społeczność. Niech ulegają uczuciom i namiętnościom. Najważniejsze wartości to oczywiście przyjaźń i miłość, ale jak i w prawdziwym życiu, może pojawić się miedzy nimi złość lub nienawiść. Pozwól im się zakochiwać. Niech się żenią i zakładają rodziny. Przekonaj się czy będą dobrymi rodzicami. Rozwijaj też miasto, które zamieszkują twoje Simy. Stwórz dla nich sklepy, miejsca pracy i rozrywki, lub po prostu upiększaj okolicę, aby wszystkim żyło się lepiej.

Na koniec warto zwrócić uwagę, że gra posiada dopracowaną grafikę 3D, a rozgrywka zoptymalizowana jest pod tablety wykorzystując ich pełną moc. Na co więć czekasz? Spróbuj nowego życia w wirtualnym świecie The Sims: FreePlay.