Opis gry Hay Day

0
221
Rate this post

Powróć na łono natury i doświadcz przyjemności prostego, spokojnego życia na wsi. Hay Day to gra z gatunku farmerskich, gdzie rozwijasz swoje gospodarstwo, hodujesz zwierzęta i handlujesz na straganie zebranymi przez siebie płodami rolnymi.

 

Supercell, twórca popularnego Clash of Clans, starał się wnieść nową jakość do symulatorów farm. Dzięki zabawnym gestom naśladującym wiejskie aktywności, Hay Day zapewni ci wiele radości na urządzeniach mobilnych. Oprócz rozbudowywania twojej farmy, hodowania roślin i zwierząt oraz zbierania plonów, będziesz miał też możliwość sprzedawania swoich świeżych produktów na straganie, łowienia w jeziorze pełnym ryb, czy pogawędki na czacie ze znajomymi. Z ponad milionem graczy na całym świecie będziesz miał możliwość na zbudowanie wielu nowych znajomości.

Od pracy w polu, poprzez żniwa i zbieranie plonów, aż po budowę stodół, młynów i mleczarni – cała twoja ciężka praca będzie pomagała ci zmaksymalizować twój dochód. Grę rozpoczynasz od odziedziczenia starej farmy po wujku, który nie ma już siły się nią opiekować. Od tego momentu rozpoczyna się twoja przygoda z zarządzaniem gospodarstwem i codzienna praca nad przywróceniem jej pełnej świetności.

Na początku rozgrywki przyjazna krowa pomoże ci w podejmowaniu decyzji. Podpowie, w które budynki inwestować, aby przerobić surowe płody rolne w pełnowartościowe produkty. Wesprze cię w wyborze elementów dekoracyjnych, które pokażą twój status, oraz wytłumaczy jak zdobywać monety i punkty doświadczenia poprzez wykonywanie zadań. Pomiędzy zbiorami możesz połowić ryby w jeziorze, albo zająć się upiększaniem swojego gospodarstwa. Jeżeli to wciąż za mało, możesz się zabrać za pielęgnowanie swoich dobrych stosunków sąsiedzkich.

Gra posiada przyjazną dla oka, pełną kolorów i detali grafikę, oraz szeroki wachlarz wiejskich odgłosów. Na pewno spodobają ci się też twoi zwierzęcy podopieczni, z których każdy posiada swoją indywidualną osobowość oraz dziwaczne nawyki. Gra dostępna jest za darmo na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS.