Przenieś się do wirtualnego świata fantasy, w którym obowiązuje tylko jedna zasada: być myśliwym lub ofiarą. Walki z ogromnymi potworami nie będą jedyną trudnością w tej grze MMO.

 

W pełnej akcji grze client RaiderZ wszyscy nieustraszeni poszukiwacze przygód z pewnością znajdą coś dla siebie. Przeogromny świat fantasy wręcz naszpikowany wymagającymi bossami do zwalczania czeka otworem. Bogate tło historyczne oraz wyrwany przez grupę śmiałków z głębokiego snu smok Sorena gwarantuje potężną dawkę emocji.

Gra client RaiderZ umożliwia ci przejęcie pełnej kontroli i odpowiedzialności za twojego bohatera. Tutaj nie wybierasz bohatera spośród kilku dostępnych klas, lecz kształtujesz swoją postać od podstaw wybierając spośród 350 talentów i sześciu specjalizacji. Walka nie opiera się na formie 'point and click’, lecz możliwa jest dzięki innowacyjnemu systemowi aktywnej potyczki i celowania. To rozwiązanie 'Non-Targeting-System’ sprawia, że potyczki z setkami zróżnicowanych potworów i bossów wymagają nawet od najbardziej doświadczonych graczy skupienia i zredefiniowania swoich umiejętności.

W grze client RaiderZ przeciwnicy są wyjątkowo inteligentni, przez co zmuszają gracza do dokładnego celowania i umiejętności spotanicznych uników oraz zastosowania przemyślanej taktyki. W baśniowej grafice fantastycznego świata gry client RaiderZ niejednokrotnie przyjdzie ci podjąć wyjątkowo niebzpieczne wyzwanie. Atakuj więc zaciekle i nie daj się powalić na ziemię. Każda sztuczka jest bowiem dobra w grze client RaiderZ, aby doczekać dnia następnego.

Podczas walk z przeciwnikami możesz zbierać ich wyposażenia i atakować ich własną bronią. Im lepszy zdobędziesz ekwipunek, tym bardziej śmiercionośny będzie twój atak. Całości gry dopełnia system gildii oraz złożony system misji wraz z instancjami rajdowymi, które gwarantują jazdę na najwyższych obrotach w grze client RaiderZ.