Opis gry The Bot Squad

0
179
Rate this post

Dynamo City to energetyczne centrum świata, które zaatakowały siły Re-Volty pod wodzą Resistora. Jeżeli miasto zostanie pozbawione mocy, roboty nie zdołają przetrwać. Dołącz do Bot Squad i odzyskaj utraconą energię dla reszty zmechanizowanej braci.

 

The Bot Squad: Puzzle Battles to połączenie gry strategicznej z gatunku tower defense z logicznymi łamigłówkami. Rozgrywka jest prosta, lekka i wesoła, a jednocześnie zawiera w sobie wiele ciekawych elementów pozwalających wciągnąć się w taktyczną rozrywkę. W grze występują 3 klasy robotów, wśród których znajdziesz kilka rodzai do wyboru. Bustabots przeprowadzają ataki i starają się dotrzeć i zdobyć rdzenie energetyczne. Obroną zajmują się Towerboty będące zmechanizowanymi wieżyczkami obronnymi i Stoppaboty, które starają się powstrzymać atakujących na ich drodze do rdzenia. The Bot Squad: Puzzle Battles możesz grać w ataku i obronie. Odblokowuj nowe roboty z ich niepowtarzalnymi umiejętnościami i dopalaczami i wykorzystuj je w kolejnych wyzwaniach zdobywając źródła energii lub broniąc ich przed falami nienasyconych przeciwników. Najtrudniejsze zadania uda ci się wykonać dzięki specjalnie do tego celu przygotowanym i ulepszonym robotom.

W The Bot Squad: Puzzle Battles dostępne są 4 różne strategiczne tryby gry, w których będziesz miał do rozwiązania wiele wciągających poziomów. Podczas krótkich i intensywnych rozgrywek będziesz zdobywał i bronił gwiazdek, aby móc odblokować kolejne strefy gry i nowe wyzwania. Obserwuj swoich znajomych jak przebiegają ich postępy w tej logiczno-trategicznej rozgrywce. Ciesz się z przechodzenia kolejnych etapów kampanii, które pozwolą ci poznać niesamowitą historię zmagań o źródła energii w Dynamo City doprowadzając do podziału miasta.

Jeżeli jesteś fanem gier z gatunku tower defense i uważasz się za geniusza strategii, to, stworzony na urządzenia mobilne i tablety z systemem iOS i Android przez Ubisoft Shanghai, The Bot Squad: Puzzle Battles może być grą właśnie dla ciebie.