Gangsters: Organized Crime

0
125
Rate this post

Każdy z Was zapewne marzy o tym by wcielić się w postać prawdziwego gangstera i zobaczyć jak to jest. Umożliwi Wam to właśnie ta gra, Gangsters: Organized Crime.

W grze wcielamy się w szefa jednej z czterech mafii, a naszym celem jest pokazanie kto dyktuje warunki w New Temperance. Na początku dysponujemy garstką ludzi, musimy zatrudnić ochroniarzy, zastępców, wymuszać pieniądze od różnych przedsiębiorstw i stawiać czoło członkom rywalizujących z nami gangami. Tak naprawdę te wszystkie czynności są pestką w porównaniu do tego co Cię czeka. Te zadania to misje dla świeżaków. Problemy zaczną się dopiero wtedy gdy granice naszego terytorium zostaną naciskane przez innych. Wtedy będziemy musieli wykazać się niezwykłym sprytem, zachować zimną krew i kombinować tak skutecznie by raz na zawsze pokazać kto tu rządzi. Oczywiście nie może obejść się bez broni i drogich samochodów, których będą używać Twoi chłopcy. Należy też pamiętać o tym by zatrudnić prawników i księgowych, którzy będą starali się udźwignąć ciężar naszych nielegalnych interesów, którzy nieraz wyciągną Cię z kłopotów.

Gra ta obudzi w Was coś niezwykłego, pozwoli Wam uwierzyć w swoje umiejętności. Nauczy Was też przedsiębiorczości, cwaniactwa, które może przydać Wam się w życiu, ale broń boże jakiś nielegalnych interesów. To tylko obraz rzeczywistości…

Czas na wzmiankę o grafice. W grze tego typu nie da się wykonać czegoś ekstra, bardzo dobrego, nie na tym ona polega. Tak więc grafikę uznaje za przeciętną, jej honor ratuje perspektywiczny widok ulic, a na nich ogromny ruch, pełno budynków itd. Oprawa muzyczna najzwyklejsza… Spróbuję teraz to wszystko jakoś krótko podsumować. Gangsters jest przyzwoitą grą strategiczną, nie jest jednak czymś fantastycznym. To zwykła gra, w którą można sobie pograć. Zawiera wiele błędów, które dotyczą w zasadzie funkcji ułatwiających kontrolowanie gry. Oceniam ją na 3+.

Poprzedni artykułJourney
Następny artykułThe Sims 3
Marcin Adamczyk
Jestem Marcin i od zawsze interesuję się grami komputerowymi, komputerami oraz nowymi technologiami. Tutaj na portalu od kilku lat piszę recenzje, poradniki oraz różne ciekawe artykuły związane z rozrywką.