Opis gry Royal Story

0
199
Rate this post

Zostań najprawdziwszą księżniczką lub księciem i daj porwać się wirowi bajkowych zdarzeń w kolorowej, symulacyjnej grze fantasy Royal Story. Poznaj grę farmerską, którą wypada raczej nazwać – królewską.

 

Dawno, dawno temu… Nie, właściwie to teraz. Wystarczy, że zalogujesz się do kolorowego królestwa Royal Story, żeby móc samodzielnie przeżywać przygody o których do tej pory słyszałeś tylko w bajkach na dobranoc. Co więcej, swoje odkrywanie kart królewskiej historii zaczniesz z całkiem dobrej pozycji. W zależności od tego, jak wyobrażasz sobie głównego bohatera zdarzeń, możesz wybrać grę złotowłosą księżniczką (mówiąc współczesnym językiem – blondynką) lub nie mniej atrakcyjnym księciem. Jakie zadania czekają cię jako świeżo upieczonego członka królewskiej rodziny? Urozmaicone, ale wymagające. Nie dbając o przestarzałe konwenanse dziarsko zakasasz rękawy i zaczniesz na przykład uprawiać grządki. Sadzić rośliny, zbierać je, a później… wykorzystywać do realizacji najprzedziwniejszych zadań. Od urodzenia wiedziałeś, że strzegącego cię przed złą czarownicą Golema należy karmić kwiatami, prawda? Nie? Nie szkodzi. Masz to szczęście, że przez trudne początki przeprowadzi cię bardzo sprawny przewodnik i nauczyciel. Przyjacielski krasnoludek Max nie tylko powie ci jak zabrać się za zadania od strony technicznej, ale również stanie się twoim dostarczycielem questów.

Rozgrywka w symulacyjnej grze Royal Story przypomina to, co znasz i lubisz w grach farmerskich. Możesz nastawić się na dużo sadzenia, upraw, zbiorów i wszelkich dalszych etapów produkcji niezwykłych przedmiotów, które z różnych powodów okażą się później bardzo przydatne. Wszystko zaserwowane jest w oryginalnej, bajkowej formie. Zamiast realiów zwykłego gospodarstwa, po którym biegają kurki, a w błocie taplają się różowe prosiaki, poznasz świat fantasy, w którym twojej troski wymagają magiczne stworzenia, takie jak na przykład Feniks.

Za dobrą, królewską robotę będziesz nagradzany gwiazdkami doświadczenia i monetami wykonanymi z najszczerszego złota. Jesteś gotowy na uczciwą pracę, niesamowite przygody i mnóstwo ciekawych zadań? Do dzieła!