Opis gry All Points Bulletin – Reloaded

0
214
Rate this post

W wirtualnym mieście pełnym przemocy jesteś renegatem żyjącym w ciągłym konflikcie z prawem. No chyba, że staniesz po stronie prawa i sam zajmiesz się polowaniem na przestępców.

 

Wkrocz do miasta pełnego niebezpieczeństw, układów i ciągłych pościgów za rzezimieszkami, zakłócającymi spokój mieszkańców miasta. W pełnym przemocy mieście nie ma miejsca na sentymenty, tu albo sam polujesz, albo polują na ciebie.

W grze client All Points Bulletin – Reloaded opowiadasz się po jednej ze stron: albo wcielasz się w rolę stojącego na straży prawa policjanta, którego celem życiowym jest zamknięcie jak największej ilości przestępców, lub też stajesz się jednym z kryminalistów, żyjących z nieuczciwych interesów i będących solą w oku stróżów prawa. All Points Bulletin – Reloaded gwarantuje ci pełną akcji przygodę w mieście, które nigdy nie śpi.

W strzelance client All Points Bulletin – Reloaded pojedynki nigdy się nie kończą. W grze możesz stworzyć swojego indywidualnego bohatera, któremu dobierzesz wyjątkowy wygląd, wyposażenie a także broń i pojazd. Wystarczy się zarejestrować, All Points Bulletin – Reloaded jest zupełnie darmową grą client.

Jako stróż prawa rozpoczynasz dzień od zgłoszeń o przestępstwach, które musisz ścigać, aby doprowadzić winnych przed sąd. Na porządku dziennym masz więc niekończące się pościgi, strzelaniny i ryzykowne misje. Nie ma więc dla ciebie czasu na nudę. Jako gangster sam popełniasz przestępstwa, planujesz napady i ukrywasz się przed ścigającym się organem sprawiedliwości. Pamiętaj, że stale ktoś depcze ci po piętach.

W grze client All Points Bulletin – Reloaded liczy się opinia. Im bardziej rozwijasz swoją postać, tym bardziej poważany w mieście stajesz się. Na swoją reputację wpływasz na przykład poprzez ciekawe ubranie. Jako żółtodziób rozpoczynasz od niewinnego białego t-shirtu, ale w miarę zaliczania dalszych etapów gry, twój wygląd zmieni się nie do poznania.