Opis gry Infinitum: Battle for Europe

0
237
Rate this post

Pomóż ocalić przyszłość Europy. Posadami kontynentu wstrząsnął konflikt, który już na zawsze odmienił oblicze świata. Zbierz to co zostało, opracuj najlepsze strategie i pokaż, że istnieje jeszcze nadzieja na lepsze jutro.

 

Europa po wyniszczającej wojnie domowej nie jest już tym samym miejscem. Seria zajadłych walk między pragnącymi niepodległości obywatelami a zorientowanym na kontrolę reżimem doprowadziła do niemal całkowitej zagłady świetnego niegdyś kontynentu. Wola przetrwania nie opuściła jednak ani na chwilę ludzi, którym udało się ocaleć. W ich sercach nadal tli się iskra nadziei na odbudowanie suwerennego, wolnego od przemocy świata. W tym niezwykle ważnym momencie do akcji wkraczasz ty.

Infinitum: Battle for Europe to przeglądarkowy tytuł free-to-play, w którym rozgrywka opiera się przede wszystkim na wdrażaniu w życie odpowiedniej strategii. Żeby na zgliszczach dawnej Europy wybudować nową cywilizację, będziesz musiał skupić się na każdym detalu tej niełatwej układanki. Gromadzenie zasobów i budowa ważnych dla wytwarzania dóbr obiektów to tylko połowa zadania. Niemniej ważną częścią Infinitum: Battle for Europe są szybko rozgrywające się walki RTS, w których przyjdzie ci stawić czoła dobrze przygotowanym i uzbrojonym oponentom. Stawka jest wysoka, bo w grę wchodzi w końcu odzyskanie kontroli nad całym kontynentem. Twoim mentorem w świecie Infinitum: Battle for Europe będzie Dr. Eve. To właśnie ona pomoże ci postawić pierwsze kroki w rozgrywce na mapach inspirowanych autentyczną geografią Starego Kontynentu. Łącznie jest to powierzchnia składająca się z aż 15.000 istniejących naprawdę europejskich miast. Zainicjowanie kolejnego rozdziału w historii świata nie obejdzie się bez konsekwentnego przywracania życia niegdysiejszym metropoliom. Ekonomia zarządzanej przez ciebie strefy będzie bazować na funkcjonowaniu prawie 40 rodzajów budynków. Tylko umiejętnie wyważona pomiędzy rozbudową a działaniami zbrojnymi strategia przyniesie zadowalające efekty i da Europie szansę na powstanie z popiołów.

Rejestracja do przeznaczonego na PC tytułu Infinitum jest darmowa – wystarczy, że przejdziesz do oficjalnej strony gry i założysz konto.