Opis gry My Free Farm 2 Mobile

0
172
Rate this post

Klasyk wśród symulacyjnych gier farmerskich, Wolni Farmerzy, doczekał się w końcu swojego następcy. I to nie byle jakiego. My Free Farm 2 Mobile od Upjers jest niezależną od swojego poprzednika, stworzoną zupełnie od nowa grą na urządzenia mobilne.

 

Już od paru ładnych lat miałeś szansę opiekować się swoją wirtualną farmą. W tym czasie, z początku prosta gra symulacyjna rozrosła się do naprawdę potężnej machiny, w której mogłeś zarządzać rozległymi terenami pełnymi upraw, zwierząt i budynków produkcyjnych.

Teraz przyszedł czas na zupełnie nową odsłonę gry farmerskiej, która przyjęła nazwę My Free Farm 2 Mobile i cieszyć się w pełni trójwymiarowym, kolorowym gospodarstwem. Dzięki możliwościom grafiki 3D, będziesz mógł oglądać własną zagrodę z każdej perspektywy, a przybliżając widok, obserwować każdy szczegół otaczającego wiejskiego świata. Jak sama nazwa wskazuje nowy My Free Farm 2 Mobile przeznaczony jest na urządzenia mobilne, wśród których znajdują się te z systemem Android i iOS (iPad).

Jeżeli zdecydujesz się wziąć za własne gospodarstwo, będziesz miał ręce pełne roboty. Twoją farmę zasiedlą stada przemiłych zwierząt, a okolicę porośnie 20 różnych gatunków roślin, z których w 15 budynkach produkcyjnych wytworzysz aż 80 produktów na sprzedaż. Nieważne czy będziesz zbierał miód, uprawiał trzcinę cukrową, czy wypiekał przepyszny chleb, wszystkie te towary będziesz mógł sprzedawać swoim głodnym eko produktów klientom, a za zarobione pieniądze dalej rozwijać własne wiejskie królestwo.

Warto zwrócić uwagę na to, że nowy tytuł od Upjers nie jest zwyczajną drugą częścią ich gry farmerskiej, ani jej mobilną wersją. My Free Farm 2 Mobile to zupełnie nowa i niezależna gra z komiksową grafiką 3D, stworzona z myślą o tabletach. Twoją przygodę zaczniesz więc w niej obojętnie od tego czy wcześniej grałeś czy nie i jakie wyniki osiągałeś w grze Wolni Farmerzy (w innych krajach znane właśnie jako My Free Farm). Dzięki temu że działa on na urządzeniach mobilnych będziesz mógł mieć ją zawsze przy sobie i sprawdzić jak ma się sytuacja w twoim gospodarstwie.