Opis gry Marvel Heroes

0
224
Rate this post

Jeśli jesteś fanem komiksów o pasjonujących przygodach super bohaterów ta gra jest dla ciebie. Wciel się w ulubionego komiksowego bohatera i walcz o porządek i ład w wirtualnym świecie bezprawia.

 

Znani z komiksów Marvel super bohaterowie znowu w akcji! W grze MMO Marvel Heroes wskakujesz w obcisły kostium Spidermana lub Supermana i wkraczasz do targanego złośliwymi rabusiami wirtualnego świata, gdzie możesz poddać próbie swoje super umiejętności. Do twej dyspozycji są liczni bohaterowie znani z komiksów oraz ich super moce.

Gra client Free-2-Play Marvel Heroes da ci możliwość wcielenia się w Thora lub Kapitana America i stanięcia twarzą w twarz z Doktorem Doom. Twój codzienny plan dnia będą wypełniały epickie batalie o przywrócenie ładu i porządku w wirtualnym świecie, w którym aż roi się od rabusiów i kryminalistów, a ty musisz ich powstrzymać.

Oprócz bohaterów, których znasz z komiksów oraz ich unikalnych mocy, w naszpikowanej akcją grze client Marvel Heroes wkroczysz również do znanych lokacji. Będziesz miał jednak stale możliwość odkrywania zagmatwanych tajemnic gry, jak również samodzielnie będziesz mógł współkształtować historię wirtualnego świata. W grze będą czekały na ciebie urozmaicone misje, a każda następna będzie bardziej wymagająca od poprzedniej.

Pełne akcji i niebezpieczeństw potyczki ze złośliwymi wrogami będą należały do twoich codziennych przyjemności w grze Marvel Heroes. Ani ty, ani twoje supermoce nie zaznacie przecież spokoju, kiedy wokół panoszy się zło. Wystarczy więc wcisnąć się w obcisły kostium ulubionego superbohatera i wyruszyć na spotkanie przygody w grze client Marvel Heroes.