Opis gry MU Classic

0
241
Rate this post

Chwyć miecz, zarzuć kołczan, przygotuj zaklęcia i ruszaj na ratunek mieszkańcom nękanej przez demony krainy. Fantastyczny świat magii, niezwykłych oponentów i epickich zadań masz teraz na wyciągnięcie ręki.

 

MU Classic jest, jak sama nazwa wskazuje, klasyczną produkcją RPG, w której kierując losami bohaterskiego wojownika musisz ocalić mieszkańców przed rozjuszonymi zwierzętami, smokami i zgubnymi skutkami wzmożonej aktywności demonów. W wydanej przez NGames przeglądarkowej grze free-to-play twoim zadaniem będzie heroiczna walka z siłami zła pod każdą postacią. Jak najlepiej opisać realia MU Classic? Chyba przez tło fabularne. Otóż dawno, dawno temu… ludziom żyło się jak pączkom w maśle. Spokojnie, bezpiecznie i miło. Po latach trwania sielanki, mieszkańcy miast stopniowo zatracili swoją czujność, co niedługo później wykorzystały potężne demony. Przez ich nikczemne czary, cała kraina zamieniła się w miejsce opanowane przez dzikie, krwiożercze monstra. Mniej więcej w tym momencie fabuły do gry wkraczasz ty. Bohater lub bohaterka gotowy na wsparcie ludzkości w wyjątkowo trudnych czasach.

W zależności od tego w jaki sposób lubisz walczyć (a trochę też od tego, kto spodoba ci się najbardziej) swoją postać możesz wybrać spośród 4 dostępnych klas. Możesz zatem wcielić się w: Mage’a, Archerkę, Magic Gladiatora lub Swordsmana. Każdy z tych wojowników posługuje się inną bronią, ma swój własny styl ataku i defensywy oraz unikalne właściwości. Kiedy już zdecydujesz się na któregoś reprezentanta, możesz wyruszyć po questy.

Grafika MU Classic nie jest bardzo złożona, ale idealnie pasuje do sposobu rozgrywki, który łączy w sobie RPG z mechanizmami gier spod znaku Hack’n’Slay. Dzięki temu, że jest to tytuł MMO, będziesz miał możliwość dołączenia się do jednej z gildii. Dostęp do wsparcia w postaci braci i sióstr walczących pod jednym sztandarem może czasami bardzo ułatwić wirtualne życie. W miarę pokonywania kolejnych oponentów, rozwijania postaci i nabywania doświadczenia, zaczniesz stąpać coraz pewniej po ziemi tej dziwnej krainy. Odwagi! Już teraz możesz zapisać swoje imię na kartach historii MU Classic.