Opis gry KapiFarm

0
172
Rate this post

Najpierw musisz zasiać, żeby zebrać plony. Podobnie jest ze zwierzętami. Ale od czegóż masz przeglądarkową symulację? Tutaj możesz rozwinąć skrzydła fantazji, uprawiać i hodować do woli.

 

We własnym gospodarstwie jest zawsze dużo roboty, a robota jak wiadomo, sama się nie zrobi. Musisz więc zakasać rękawy i spróbować ogarnąć całość twoich codziennych obowiązków, by przekształcić niewielkie z początku gospodarstwo w tętniący życiem ośrodek hodowli i uprawy. Nie tylko dbasz o własne zwierzęta, karmiąc je i pielęgnując, ale również użyźniasz glebę pod kolejne uprawy i siejesz, by następnie zebrać obfite plony. Tak właśnie będzie wyglądał twój dzień powszedni w przeglądarkowej symulacji farmerskiej KapiFarm.

Gra na przeglądarkę KapiFarm oczaruje cię kolorowymi zwierzakami, które aż proszą się, żeby się nimi zająć. Nie inaczej jest z roślinami, które możesz uprawiać wedle własnego upodobania. Najpierw musisz jednak zadbać o żyzną glebę pod uprawy oraz odpowiednie jej nawodnienie. Kiedy twoje plony będą rosły, ty możesz zająć się rozbudową swojego gospodarstwa. Ale do tego potrzebujesz materiałów budowlanych. W darmowej grze browserowej KapiFarm nic nie spada z nieba, a na wszystko trzeba zapracować. Udaj się więc na poszukiwanie kamienia i drewna, by móc wznosić kolejne budynki, które umożliwią ci efektywniejszą pracę w gospodarstwie.

Pielęgnuj własne zwierzaki, by każdego dnia olśniewały cię swoim zadowoleniem. Zadbaj o najlepsze zagrody, dużo dobrego pożywienia oraz ich znakomite samopoczucie. W cukierkowo kolorowej graficznie symulacji farmerskiej KapiFarm masz bowiem do dyspozycji liczne gatunki zwierzaków, które możesz zaprosić do swojego gospodarstwa. Gra przeglądarkowa oferuje ci również liczne rodzaje roślin, oraz możliwość ukształtowania swojego gospodarstwa wedle własnego widzimisię. Stań się już teraz najlepszym z najlepszych rolników i hodowców wirtualnego świata symulacji na przeglądarkę KapiFarm.