Stwórz twoją własną kobietę i zostań popularną modelką. W trakcie gry rozwijasz karierę twojej modelki i sprzedajesz ubrania zaprojektowane przez ciebie. Udowodnij w tej grze twoją kreatywność…

 

Na początku gry FashionStyle należy stworzyć własną kobietę. Wybierasz na przykład kolor włosów oraz fryzurę, oczy, usta, nos i makijaż dla twojej indywidualnej postaci. Całkiem jak w prawdziwym życiu modelki, również w grze FashionStyle czeka na ciebie mnóstwo różnych zadań oraz liczne wyzwania.

Każda profesjonalna modelka potrzebuje agencji. Do wyboru masz na przykład agencję eModels, Elite-Models i FashionZone, tak więc zdecyduj się na jedną z nich i rozpocznij twoją wirtualną karierę jako modelka. Podejmij wyzwania i zarabiaj pieniądze na pokazach mody, sesjach zdjęciowych lub w reklamie. W garderobie natomiast wybierasz fajne ubrania dla twojej modelki.

W grze FashionStyle nie musisz pracować bez przerwy. Do twojego wirtualnego życia należy też rozrywka oraz dobre jedzenie. A więc weź ciekawą książkę do ręki, relaksuj się przy pysznej kawie, idź do kina lub zagraj w kręgle.

Musisz też zaspokoić głód twojej ślicznej modelki, lecz zwracaj od czasu do czasu uwagę na kalorie. Kup owoce i coś pysznego na obiad. Czasami możesz po drodze kupić również pizzę i inny fast food.

W grze FashionStyle możesz głosować na tę modelkę, która ci się bardzo podoba – Wraz z twoją modelką możesz też ty wziąć udział w konkursach i przy odrobinie szczęścia znajdziesz się już niedługo na czele listy najładniejszych modelek.