Opis gry OGC Open

0
170
Rate this post

Podstawą jest zaliczenie dołków. W tym celu wybierz właściwy kij, sprawdź kierunek wiatru, ustaw odpowiedni kąt i siłę uderzenia. Mogłoby się jedynie wydawać, że gra w golfa jest dziecinnie prosta.

 

W darmowej grze na przegladarkę OGC Open, The Online Golf Challenge wcielasz się w początkującego golfistę, który rozpoczyna swą karierę od podstaw. Wybierz swoją postać eksperymentując z jej wyglądem wedle własnego uznania, oglądając wyniki obranych ustawień w trójwymiarze.

Następnie gra online OGC Open przenosi cię na wirtualne pole golfowe w Europie, Kanadzie i południowo-wschodniej Azji. Im więcej zaliczysz kursów i turnieju, ciągle doskonaląc swoje umiejętności wzorem Tigera Woodsa, tym otworzy się przed tobą więcej możliwości ulepszania ekwipunku twojego bohatera. Lepsze kije to jednak nie wszystko, musisz więc również zadbać o właściwy rozwój twoich umiejętności. Z każdym trafionymm dołkiem rośnie twoje doświadczenie w grze, a każde kolejne wyzwanie będzie łatwiejsze do zaliczenia.

Kolejne wirtualne pola golfowe gry na przeglądarkę OGC Open będą otwierać przed tobą swe podwoje wraz z ilością zdobytych punktów. Grać możesz samodzielnie, lub też z innymi graczami. Na wszystkich polach golfowych gry OGC Open przeprowadzane są turnieje, w których możesz brać udział. Zgarniesz za nie znaczki OGC Open, które możesz następnie wymienić na inne bonusy w grze.

Rok golfa w grze OGC Open podzielony jest również na sezony. Najlepsi gracze po zakończeniu każdego sezonu lądują na chwalebnej Hall of Fame, czy tobie również uda się trafić na ścianę chwały? Im wyżej będziesz piął się po szczeblach kariery w grze OGC Open tym będzie cię stać na więcej dodatkowego wyposażenia w grze. Markowe kije, najlepsze piłki, a także odzież i napoje, wszakże każdy szczegół ma znaczenie, jeśli aspirujesz do miana najlepszego golfisty w światowym rankingu OGC Open.