Opis gry Juggernaut

0
259
Rate this post

Zanurz się w fantastyczny świat pełen przygód i wyzwań. Odkryj wielkie miasta i rozwijaj zdolności twojego dzielnego bohatera. Z pojedynków wyjdziesz jako zwycięstwa…

 

W grze RPG Juggernaut udasz się wraz z twoim bohaterem do krainy, w której czeka na ciebie wiele zadań. Każdy dzielny bohater musi w świecie gry Juggernaut walczyć z potężnymi wrogami, tak więc nastaw się na ostre bitwy! Dzięki doświadczeniu i doskonałemu uzbrojeniu zyskasz już wkrótce sławę i honor. Mając do dyspozycji różne rodzaje uzbrojenia i broni możesz wyposażyć swojego bohatera według własnego gustu. Rozwijaj w grze Juggernaut zdolności twojego śmiałka, aby stawał się on coraz silniejszy.

W trakcie gry przyswoisz sobie szczególne zdolności. Elokwencja, umiejętność pięknego wysławiania się, jest w grze na smartfony (iOS i Android) Juggernaut bardzo ważna. Dzięki krasomówstwu skłonisz nie raz któregoś NPC, by wyjawił ci przydatne informacje i przy odrobienie szczęścia dostaniesz nawet cenne przedmioty. Poza tym możesz podróżować na grzbietach różnych zwierząt wierzchowych. Podróżując konno szybciej dotrzesz do twojej miejscowości docelowej. W grze Juggernaut znajdziesz też książki posiadające własny charakter i własną wolę. Te nadzwyczajne książki możesz, tak samo jak zwierzęta, oswoić, aby nadały ci one szczególne moce. Walki odbywają się w trójwymiarowej grafice, tak więc każdy twój ruch jest animowany. W grze na smartfony Juggernaut wyzywasz innych graczy i potwory na pojedynki. Wykorzystując różne taktyki podczas walki masz szanse na wygraną.

Dzięki zdolności złości możesz wzmocnić twój atak na wroga. Zaoszczędź jednak twoją złość na szczególnie silne uderzenie! Dodatkowo możesz za pomocą złości bezproblemowo zlikwidować twojego wroga.