Opis gry Holy War

0
182
Rate this post

Poczuj się jak prawdziwy rycerz walczący w jedynej słusznej sprawie przeciwko niewiernym. Udaj się na krucjatę i walcz w imieniu swego Boga w czasach Świętych Wojen i średniowiecznych bitew zakonnych.

 

W darmowej grze przeglądarkowej Holy War wcielasz się w rycerza zakonu jednego z trzech wyznań w grze. Możesz więc przywdziać zbroję i walczyć w imieniu Chrześcijan, Saracenów lub Pogan. Zgodnie z mottem gry żadne z wyznań nie daje przewagi nad innymi.

Urozmaicone bronie, tarcze, potężne zbroje i magiczne trunki sprawią, że twój rycerz wkroczy na arenę w uzbrojony po zęby. Na arenie czekają na ciebie turnieje rycerskie, w których możesz dowieść swego rycerskiego kunsztu zarówno w pojedynkę jak i w grupie.

W grze przeglądarkowej Holy War czeka na ciebie również rynek, na którym możesz dokupić brakujące ci wyposażenie lub wzmacniające trunki. Zajrzyj również do karczmy, która z pewnością będzie dla ciebie doskonałym źródłem informacji o toczących się pojedynkach lub oczekujących misjach do spełnienia. W grze możesz zawierać sojusze z innymi graczami jak również wypowiadać wojny innemu wyznaniu. Jako rycerz jednej religii pragniesz bowiem przeciągać niewiernych na swoją stronę.

W grze ciągle pracujesz nad rozwojem twojego bohatera. W Holy War musisz bowiem sprawić, że twoja religia zatriumfuje na tle pozostałych wyznań. Wszelkie środki są dozwolone, jesteśmy bowiem w średniowieczu, gdzie przekonywanie o swoich racjach za pomocą miecza to codzienność. Nie zawiedź więc swojego zakonu i stań się niepokonanym rycerzem Holy War.